REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaNie przegap weekendu z "Dziennikiem Związkowym"!

Nie przegap weekendu z „Dziennikiem Związkowym”!

-

Jak zwykle w piątek mamy dla was ofertę nie do odrzucenia – weekend z nami!
We wszystkich polonijnych sklepach znajdziecie już weekendowe wydanie “Dziennika Związkowego”. A w nim m.in. piszemy o pomocy dla pogorzelców z Prospect Heights. W pożarze kompleksu mieszkalnego ucierpiało 16 polskich rodzin, które straciły wszystko. Ciągle można im pomóc. JAK – dowiecie się z artykułu Joanny Marszałek. Piszemy także o gotówce, a dokładnie o 300 tys. dolarów, które w kościele rozdał pewien kandydat na burmistrza Chicago. Brzmi niewiarygodnie? Dla nas też. Ale to zdarzyło się naprawdę. Przeczytajcie!

Ponadto polecamy wywiad z prof. Jackiem Prokopem ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, artykuł o relacjach amerykańsko-irańskich oraz kolejny odcinek cyklu “Polskie Chicago”, gdzie tym razem prof. Dominik Pacyga opowiada o polonijnym zabójcy i anarchiście Leonie Czołgoszu. Mamy też dla was sentymentalną wycieczkę w przeszłość, do Bussy Woods, gdzie w ubiegły weekend można było przejechać się maluchem, trabantem, polonezem, fiatem 125p lub nyską! Auta PRL urządziły tam sobie niezły piknik!

REKLAMA

Jak zwykle w wydaniu weekendowym przeczytacie także o innych polonijnych wydarzeniach, wiadomości z Chicago i Illinois, z Ameryki i Polski, zobaczycie co “Dzieje się w mieście” oraz zapowiedzi imprez polonijnych. W części czwartej dużo przydatnych porad, sportu – także polonijnego i przepisy na potrawy, które można wypróbować w nadchodzący weekend.

Do tego dokładamy dwie części pełne ogłoszeń. To jest baza, jakiej nie ma nikt inny w Chicago!

#NiePrzegapcie i #CzytajcieZNami!

REKLAMA

2097843581 views

REKLAMA

REKLAMA

2097843815 views

REKLAMA

REKLAMA

2099640208 views

REKLAMA

2097843961 views

REKLAMA

2097844062 views

Szał autoportretów

Epidemia tajności

Śmierć dyktatora

Porwana na statku

REKLAMA

2097844174 views