REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Na bieżąco Loty do Polski już w otwartej sprzedaży

Loty do Polski już w otwartej sprzedaży

-

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem polskiego rządu, rejsy lotnicze na trasie USA-Polska nie będą już organizowane w formule czarterowej, a bilety na nie dostępne są już w otwartej sprzedaży.

Najnowszy komunikat o rejsach PLL LOT z USA do Polski udostępnił Konsulat Generalny w Chicago.

W związku z publikacją nowego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, które weszło w życie 11 listopada br., rejsy PLL LOT z USA do Polski nie będą już oferowane w formule czarterowej. Wszystkie połączenia pomiędzy Chicago i Nowym Jorkiem a Warszawą, oferowane przez LOT od 11 listopada br., dostępne są w otwartej sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę lot.com. Zakup biletu na te rejsy nie wymaga już dodatkowej rejestracji.

Uwaga! Zmiana formuły rejsów nie ma wpływu na obostrzenia epidemiczne związane z przekroczeniem granicy. Przed zakupem biletu i przed wylotem każdy pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski (można je znaleźć na stronie gov.pl/web/usa/). Osoby nieposiadające takich uprawnień, nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu. W dalszym ciągu obowiązują również zakazy i ograniczenia władz amerykańskich przy przekraczaniu granicy USA (informacje można znaleźć na stronie pl.usembassy.gov)

(inf. wł.)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks