REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaListy gratulacyjne prezesa KPA Franka J. Spuli do prezydenta Joe Bidena i...

Listy gratulacyjne prezesa KPA Franka J. Spuli do prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris

-

Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej Frank J. Spula wystosował listy gratulacyjne  do prezydenta Josepha R. Bidena Jr. i wiceprezydent Kamali D. Harris w dniu ich inauguracji na urzędy, w środę 20 stycznia 2021 roku. 

W imieniu KPA zrzeszającego 10 mln Amerykanów polskiego pochodzenia w USA prezes Spula złożył najszczersze gratulacje 46. prezydentowi USA, przypominając o bliskich relacjach, jakie łączą Polskę i Stany Zjednoczone oraz wsparciu, którego udzielały sobie wzajemnie oba kraje w trudnych dla siebie chwilach. Prezes Spula wyraził wdzięczność za pracę i wsparcie Bidena dla Polski podczas jej starań o członkostwo w NATO. Spula zapewnił w liście o gotowości do kontynuacji współpracy na bazie relacji z Polską i społecznością polsko-amerykańską w USA. Prezes KPA przekazał najlepsze życzenia powodzenia w pracy w wyjątkowo trudnych czasach, bo – jak podkreślił – sukces prezydenta jest sukcesem Stanów Zjednoczonych. Prezes Spula zapewnił o gotowości do asystowania prezydentowi – w każdy możliwy sposób – w przewodzeniu ojczyźnie, którą wszyscy kochamy. 

REKLAMA

Prezes Spula skierował równie serdeczne gratulacje do wiceprezydent Kamali Harris, pierwszej w historii USA kobiety i przedstawicielki rasy czarnej i społeczności hinduskiej na tym urzędzie. Wyraził przekonanie, że posiadana przez nią wiedza i doświadczenie prawnicze umożliwią jej wspieranie Amerykanów w tych trudnych dla wszystkich czasach. Prezes Spula zapewnił o gotowości do asystowania pani wiceprezydent – w każdy możliwy sposób – w toku sprawowania przez nią obowiązków.

Poniżej listy wystosowane przez prezesa KPA Franka J. Spulę do prezydenta Bidena i wiceprezydent Harris. (red)

REKLAMA

2107432050 views

REKLAMA

2107432282 views

REKLAMA

2109228673 views

REKLAMA

2107432423 views

REKLAMA

2107432522 views

REKLAMA

2107432630 views