REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Listy gratulacyjne prezesa KPA Franka J. Spuli do prezydenta Joe Bidena i...

Listy gratulacyjne prezesa KPA Franka J. Spuli do prezydenta Joe Bidena i wiceprezydent Kamali Harris

-

Prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej Frank J. Spula wystosował listy gratulacyjne  do prezydenta Josepha R. Bidena Jr. i wiceprezydent Kamali D. Harris w dniu ich inauguracji na urzędy, w środę 20 stycznia 2021 roku. 

W imieniu KPA zrzeszającego 10 mln Amerykanów polskiego pochodzenia w USA prezes Spula złożył najszczersze gratulacje 46. prezydentowi USA, przypominając o bliskich relacjach, jakie łączą Polskę i Stany Zjednoczone oraz wsparciu, którego udzielały sobie wzajemnie oba kraje w trudnych dla siebie chwilach. Prezes Spula wyraził wdzięczność za pracę i wsparcie Bidena dla Polski podczas jej starań o członkostwo w NATO. Spula zapewnił w liście o gotowości do kontynuacji współpracy na bazie relacji z Polską i społecznością polsko-amerykańską w USA. Prezes KPA przekazał najlepsze życzenia powodzenia w pracy w wyjątkowo trudnych czasach, bo – jak podkreślił – sukces prezydenta jest sukcesem Stanów Zjednoczonych. Prezes Spula zapewnił o gotowości do asystowania prezydentowi – w każdy możliwy sposób – w przewodzeniu ojczyźnie, którą wszyscy kochamy. 

REKLAMA

2147483647 clicks

Prezes Spula skierował równie serdeczne gratulacje do wiceprezydent Kamali Harris, pierwszej w historii USA kobiety i przedstawicielki rasy czarnej i społeczności hinduskiej na tym urzędzie. Wyraził przekonanie, że posiadana przez nią wiedza i doświadczenie prawnicze umożliwią jej wspieranie Amerykanów w tych trudnych dla wszystkich czasach. Prezes Spula zapewnił o gotowości do asystowania pani wiceprezydent – w każdy możliwy sposób – w toku sprawowania przez nią obowiązków.

Poniżej listy wystosowane przez prezesa KPA Franka J. Spulę do prezydenta Bidena i wiceprezydent Harris. (red)

REKLAMA

2131842395 views

REKLAMA

REKLAMA

2131842410 views

REKLAMA

REKLAMA

2133638730 views

REKLAMA

2131842420 views

Maya Woroszyło

Lusia Planica

Zuzanna Ochwat

Alexander Kubiak

Maximilian Ostrowski

REKLAMA

2131842423 views

Patrick Jerabek

Mateusz Boksa

Hubert Dybiński

Sebastian Skoczeń

Patrycja Szot

REKLAMA

2131842427 views