REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaList otwarty z życzeniami prezesa  Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce

List otwarty z życzeniami prezesa  Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce

-

Poniżej udostępniamy na naszych łamach list otwarty Tadeusza Młynka, prezesa Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce, z życzeniami na nowy rok szkolny, skierowanymi do chicagowskich pedagogów, rodziców i uczniów polonijnych placówek edukacyjnych.

REKLAMA

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

Spotykamy się dzisiaj po dłuższej przerwie i trudnym dla nas wszystkich czasie.
Stoimy u progu nowego roku szkolnego, innego niż wszystkie. Czekają na nas nowe wyzwania i obowiązki. Spoczywa na nas również ogromna odpowiedzialność.
Dokładamy wszelkich starań, aby w tym niepewnym czasie, zajęcia zrealizowane były w sposób tradycyjny, w klasach. Mamy w zanadrzu również alternatywne rozwiązania – naukę mieszaną i formę zdalną. To od nas wszystkich zależy, jaka forma nauczania będzie realizowana.
Drodzy Uczniowie!
Życzę Wam wiary w siebie i swoje możliwości. Wierzę, że będzie to rok pozytywnych wrażeń, sukcesów i zrealizowanych celów; że szkoła będzie miejscem, w którym nie tylko zdobędziecie cenną wiedzę i doświadczenia, ale również serdecznych przyjaciół.
Drodzy Nauczyciele!
Życzę Wam siły, optymizmu i zapału do podejmowania stojących przed Wami wyzwań. Wiemy już, że rok szkolny 2020/21 będzie inny niż dotychczasowe, ale wcale nie musi to oznaczać, że będzie gorszy. Wierzę, że mimo wszystko, będzie to czas efektywnej pracy.
Drodzy Rodzice!
Wam życzę spokoju i jak najwięcej powodów do dumy z dzieci. Życzę dobrej współpracy, która zaowocuje sukcesami naszej całej szkolnej społeczności.
Nam wszystkim życzę, aby nowy rok szkolny był bezpieczny i spokojny. Pełen pozytywnych wrażeń i miłych doświadczeń bez względu na to, co przyniesie nam życie. Niech to będzie czas pełen entuzjazmu, zapału do pracy i odkrywania na nowo swoich pasji.
Na koniec dedykuję Wam motto, które niech przyświeca Wam przez najbliższy rok:
„Muszę nauczyć się od słonecznika: pomimo burz i deszczy, z wielką odwagą zwracać się zawsze w stronę słońca.”

Z nauczycielskim pozdrowieniem
W imieniu Zarządu ZNP
Tadeusz Młynek
Prezes Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce

6544 W HIGGINS AVE.
CHICAGO, IL 60656
WWW.ZNPUSA.ORG

REKLAMA

2107785178 views

REKLAMA

REKLAMA

2107785410 views

REKLAMA

2109581801 views

REKLAMA

2107785551 views

REKLAMA

2107785650 views

REKLAMA

2107785758 views