REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Kandydaci z wizytą w ZNP

Kandydaci z wizytą w ZNP

-

16 września w siedzibie Związku Narodowego Polskiego gościli dwaj kandydaci na senatorów. Znany chicagowski chirurg dr Marek Rudnicki kandyduje na urząd senatora RP i startuje do wyborów z listy Prawa i Sprawiedliwości. Casey Chlebek zamierza kandydować na senatora USA z ramienia Partii Republikańskiej. Obecnie trwa zbieranie podpisów pod poparciem dla jego kandydatury. Obaj kandydaci spotkali się z prezesem ZNP/KPA Frankiem Spulą.

Frank Spula – prezes ZNP/KPA i Casey Chlebek
fot.Grzegorz Dziedzic

REKLAMA

Na zdjęciu głównym: Spotkanie prezesa ZNP/KPA Franka Spuli z dr. Markiem Rudnickim
fot.Grzegorz Dziedzic

1 KOMENTARZ

  1. 1. Bardzo się cieszę, że polonia ma takich bogatych Kejsich, których stać na wyłożenie ponad 10 milionów zielonych na kupienie sobie fotela senatora ze stanu Illinois. Nic tylko przyklasnąć. Na wypadek gdybym się mylił a ów pan Kejsi był kolejnym znudzonym na emeryturze gołodupcem liczącym na zebranie owych 10 milionów od pań na domkach i od właścicielek serwisów sprzątających, otóż w tym wypadku życzę panu Kejsiemu tyle podpisów ile ma (jeszcze) sprawnych komórek w mózgu.
    *
    2. Doktór Rudnicki… czy to stopień przekonania o swojej genialności i byciu predystynowanym do rzeczy wielkich katastrofalnie rośnie z wiekiem czy mamy tutaj do czynienia ze zwykłym karierowiczostwem?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks