REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaKandydaci startujący w listopadowych wyborach z wizytą w PNA-ZNP

Kandydaci startujący w listopadowych wyborach z wizytą w PNA-ZNP

-

Kandydaci na urzędy federalne, stanowe i lokalne, wywodzący się z organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, przedstawili swoje programy wyborcze podczas spotkania z polonijnymi liderami i mediami, które odbyło się we wtorek w siedzibie  Polish National Alliance  Związku Narodowego Polskiego – przy 6100 North Cicero w Chicago.

Uczestnicy spotkania poznali sylwetki i programy sześciu kandydatów reprezentujących Partię Republikańską. Byli to policjanci, Anthony Beckman ubiegający się o urząd senatora stanowego z 10. okręgu i Jeff Muehlfelder startujący na posła stanowego z 19. okręgu. Przedstawili się też: były szeryf powiatu Lake Mark Curran kandydujący do Senatu Stanów Zjednoczonych, weteran sił specjalnych Armii Amerykańskiej Sargos Sangari aspirujący do Izby Reprezentantów Kongresu USA z 9. dystryktu oraz Dan Patlak zabiegający o reelekcję do Rady Apelacji Podatkowych powiatu Cook i Patrick O’Brien, były sędzia sądu okręgowego powiatu Cook, kandydat na prokuratora w tym powiecie.

REKLAMA

Beckman zmierzy się z obecnym demokratycznym senatorem stanowym 10. okręgu Robertem Martwick’em, Muehlfelder z urzędującą demokratyczną posłanką z 19. okręgu Lindsey LaPointe. Patlak stanie w szranki z demokratką Tammy Wendt, Curran z długoletnim senatorem Richardem Durbinem, Sangari z kongresmenką Jan Schakowsky, a O’Brien z Kim Foxx, urzędującą prokurator stanową powiatu Cook.

Gospodarzem spotkania był prezes PNA-ZNP i Kongresu Polonii Amerykańskiej Frank Spula. Spotkanie prowadziła jego organizatorka Ammie Kessem, przewodnicząca Partii Republikańskiej w 41. okręgu miejskim (41st Ward) w Chicago i wiceprezes Northwest Side GOP Club, która jest sierżantem chicagowskiej policji.  Współorganizatorami wydarzenia byli: Northwest Side GOP Club i Edgebrook Sauganash Chamber of Commerce.

Relację z wydarzenia przekażemy w weekendowym wydaniu naszej gazety. (ao)

REKLAMA

2109502986 views

REKLAMA

REKLAMA

2109503218 views

REKLAMA

REKLAMA

2111299609 views

REKLAMA

2109503359 views

REKLAMA

2109503458 views

REKLAMA

2109503566 views