REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaHandzel Open 2022 - "Dar Serca" bogatszy o 20 tys. dolarów. Rekord...

Handzel Open 2022 – „Dar Serca” bogatszy o 20 tys. dolarów. Rekord pobity

-

Już po raz 22. Handzel & Associates Ltd, zaprosił miłośników golfa do wzięcia udziału w turnieju Handzel Open. Odbył się on, podobnie jak w roku ubiegłym w Old Oak Country Club w Homer Glen. Swoje umiejętności postanowiło sprawdzić około 100 zawodników, a zebrana kwota 20. tysięcy dolarów na rzecz Fundacji “Dar Serca”, jest rekordowa w historii turnieju. 

Nie zawiedli golfiści umiejętnie łączący elementy sportowej rywalizacji ze sporą dawką dobrej zabawy. Dopisali sponsorzy, którzy nie zapomnieli o tym, że turniej jest również imprezą charytatywną. Swój udział w sukcesie piątkowego wydarzenia mieli także wolontariusze i ci, którzy dopingowali swoich bliskich i znajomych. Nastroje również były znakomite. Już teraz wszyscy nie mogą się doczekać kolejnej edycji, która, jak zapowiadają organizatorzy, na pewno odbędzie się w przyszłym roku.

REKLAMA

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy pojawili się na naszym turnieju. Dziękujemy zawodnikom, sponsorom i darczyńcom za ich udział i wsparcie naszej imprezy, której dochód tradycyjnie przekazujemy na cele charytatywne. W tym roku pobiliśmy rekord, jeśli chodzi o zebraną kwotę. 20 tysięcy dolarów trafi na rzecz chorych dzieci, co nas niezmiernie cieszy – powiedział Grzegorz Handzel, założyciel i prezes Handzel & Associates Ltd.

W zawodach najlepszy okazał się zespół w składzie: Marek Tomaszkowicz, Leszek Gurgul, Nathan Tomich, Rafe Lawson, który wyprzedził Andrzeja Skika, Dariusza Mirosa, Joego Mulicę i Tomasza Dubiela.

Tradycyjnie cały dochód z turnieju przeznaczony został na cele charytatywne. Jak już wspomniał Grzegorz Handzel w tym roku beneficjentem była Fundacja „Dar Serca”, zapewniająca chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Polski i innych krajów Europy leczenie w USA. Na jej konto wpłynęło 20 tysięcy dolarów. Tym samym został pobity rekord ustanowiony podczas drugiej edycji. Zebrano wtedy o pięć tysięcy dolarów mniej. Łącznie, od 1999 roku, kiedy odbył się pierwszy jeszcze nie golfowy, a tenisowy Handzel Open, zebrano i przekazano polskim organizacjom charytatywnym ponad 270 tysięcy dol.

Finansowe powodzenie turnieju było możliwe dzięki rekordowej w tym roku ilości partnerów biznesowych. Obok strategicznego sponsora, jakim był organizator zawodów Handzel & Associates Ltd, do pozostałych należeli: Unique Insurance Company, Liberty Mutual Insurance, Progressive Insurance, Podhale Golf Club, Porsche Exchange, B&M Auto Collision Center, Mancuso Collision, Alchemy Financial Group, Titan Construction, Craftwood Doors & Windows, Telewizja Polvision i Polskie Radio 1030. O posiłki i napoje zadbali Montrose Food Mart & Deli, CCS Chris Krzystyniak, Euro Liquor – dystrybutor piwa Žatecký Světlý Ležák. 

Nie ukrywamy satysfakcji i dumy z tego, że wśród tak zacnego grona również “Dziennik Związkowy” mocno zaakcentował swoją obecność.

Dariusz Cisowski, Gosia Stanonis 

REKLAMA

2107763413 views

REKLAMA

REKLAMA

2107763645 views

REKLAMA

2109560036 views

REKLAMA

2107763786 views

REKLAMA

2107763885 views

REKLAMA

2107763993 views