REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaDzień Ojca z Darem Serca

Dzień Ojca z Darem Serca

-

Ruch przy zakupie losow

Doroczny piknik fundacji Dar Serca w tym roku odbywał się w Dniu Ojca, dlatego program zawierał zabawy, konkursy i atrakcje nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy, ale także dla tych starszych i najstarszych. Punktem kulminacyjnym imprezy było losowanie głównej nagrody loterii − samochodu. Dochód z imprezy  zostanie jak zwykle przeznaczony na leczenie dzieci niepełnosprawnych.

REKLAMA

Piknik w ośrodku Casa Italia w Stone Park rozpoczęła msza św. odprawiona przez księdza Ryszarda Miłka, proboszcza parafii św. Borgiasza. Nabożeństwu artystyczną oprawę zapewniły dzieci z zespołu góralskiego Giewont. Nad programem czuwali Dorothy Malachowski, prezes Daru Serca oraz Krzysztof Arsenowicz i Marek Jezuit.

Zgodnie z tradycją częstowano pysznym jedzeniem i zimnym piwem. Były też stoiska z atrakcyjnymi ofertami. Zabawy dla dzieci na scenie prowadziła Bożena Chrobik, a zawody sportowe Kasia Łapińska-Jabłoński. W piękny świat włoskiej muzyki wprowadził słuchaczy występ znanego solisty Ricardo.

Bardzo  podobał się występ zespołu Effect − uczestnikom przypadł do gustu repertuar i wykonanie. Effect będzie bawił także gości podczas dorocznego, piątego już rejsu po jeziorze Michigan, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca.

Punktem kulminacyjnym imprezy  było losowanie samochodu, forda fiesty – głównej i jedynej wygranej specjalnej edycji loterii. Wybrana spośród publiczności komisja czuwała nad prawidłowym i sprawnym przeprowadzeniem losowania. Patryk, chłopiec, który przebywa na leczeniu pod skrzydłami fundacji, długo mieszał kule z numerami zakupionych losów, by wreszcie wylosować numer 142. Jego posiadaczem okazał się jeden z wolontariuszy −Tomek. Gratulujemy wygranej i życzymy szerokiej drogi!

W innej loterii główną wygraną był iWatch, sponsorowany przez firmę W4S, a w loterii Radia 1030/1300AM, którego przedstawiciele byli obecni na pikniku, nagrodą był telewizor.

Organizacja pikniku to ciężka, ofiarna praca wielu wolontariuszy. Wszystkim, którzy niezawodnie po raz kolejny wsparli fundację i byli na swych stanowiskach gotowi do pracy już od 8 rano, dziękujemy najpiękniej i najserdeczniej! Dziękujemy również wszystkim sponsorom pikniku za nieustającą życzliwość i wsparcie.

Wszystkim, którzy zdecydowali się tę gorącą niedzielę spędzić z fundacją Dar Serca, bardzo dziękujemy. Wasza obecność i ciągła przyjaźń dają pewność, że misja pomocy chorym dzieciom, jaką fundacja Dar Serca od prawie 30 lat szerzy wśród społeczności polonijnej, ma się dobrze i będzie aktywna przez wiele następnych lat.

Zainteresowanych wolontariatem i programami jakie Dar Serca oferuje dla dzieci niepełnosprawnych zachęcamy do odwiedzania strony darserca.org, naszego profilu na Facebooku lub do zadzwonienia pod nr tel. 847-671-2711.

Dar Serca

  • Bylo co poogladac i co kupic
  • Dorothy Malachowski, prezes Fundacji Dar Serca (z lewej) wrecza kluczyki
  • Ford Fiesta - samochod do wygrania
  • Losowanie samochodu
  • Ruch przy zakupie losow
  • Wolontariusze
  • Wygralismy telewizor !
  • Zabawy na scenie

 

REKLAMA

2128631535 views

REKLAMA

REKLAMA

2128631551 views

REKLAMA

REKLAMA

2130427871 views

REKLAMA

2128631561 views

REKLAMA

2128631565 views

REKLAMA

2128631569 views