REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaDzieci ze szkoły Słowackiego dziękują lekarzom i służbom medycznym

Dzieci ze szkoły Słowackiego dziękują lekarzom i służbom medycznym

-

Rok 2020 już prawie za nami. W tym niezwykle trudnym czasie, którego nikt z nas się nie spodziewał, musimy mierzyć się z wieloma problemami i obawami. Zamknięci w domach uświadamiamy sobie, co jest najważniejsze w życiu: zdrowie i rodzina. Wszyscy troszczymy się, aby nas i naszych najbliższych ominęła ta choroba.

Czas pandemii, jakże trudny dla nas, jest szczególnym wyzwaniem dla pracowników służby zdrowia – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych. Ich trudna i odpowiedzialna praca w dobie pandemii wymaga jeszcze większego zaangażowania i poświęcenia. To Oni, stojąc na pierwszej linii walki z koronawirusem nie poddają się. Każdego dnia są narażeni na stres, zmęczenie i podejmowanie trudnych decyzji. Nieustannie dbają o zdrowie pacjentów, często z narażeniem własnego życia.

REKLAMA

Doceniają to nauczyciele i uczniowie z Polskiej Szkoły im. Juliusza Słowackiego w Wheeling. Z okazji Dnia Dziękczynienia chcąc wyrazić swoją wdzięczność, uznanie oraz szacunek dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych przygotowali kartki z życzeniami.

Pisali w nich „Trzeba życzliwości, dobroci, żeby pomagać. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeciwności, wytrwale i do końca wyciągać pomocną dłoń. Dziękujemy Wam za oddanie, ciężką, ofiarną pracę. Jesteście WIELCY! Jesteście naszymi BOHATERAMI! To tylko mała część dziękczynnych słów skierowanych do tych wszystkich wojowników o zdrowie, o życie. Tych wszystkich, którzy każdego dnia stawiają czoła wirusowi.

Słowa i gesty są zawsze ważne, dają nadzieję i mobilizują do działania. Dziś nabierają one szczególnej mocy. Bądźmy więc wdzięczni pracownikom służby zdrowia, życzmy im dużo wytrwałości, cierpliwości w codziennej pracy oraz pasji i miłości do zawodu. Obdarzmy Ich szacunkiem i uznaniem. Niech wiedzą, jacy są dla nas wszystkich ważni. Życzmy Im więc wszystkim dużo, dużo zdrowia !!!

„Zdrowie jest najcenniejszą zdobyczą, a zadowolenie największym bogactwem”.

Tekst: Barbara Gawronska

Wicedyrektor Szkoły im. Juliusza Słowackiego w Wheeling

Zdjęcia: z arch. szkoły

REKLAMA

2100016983 views

REKLAMA

REKLAMA

2100017216 views

REKLAMA

REKLAMA

2101813608 views

REKLAMA

2100017359 views

REKLAMA

2100017460 views

REKLAMA

2100017570 views