REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaMateriał partneraDreamland i Let’s Get to Work czyli Jump zaprasza!

Dreamland i Let’s Get to Work czyli Jump zaprasza!

-

Zimą bieżącego roku Studio Jump obchodziło jubileusz 25-lecia działalności. Z tej okazji przygotowało piękny i dynamiczny koncert, w którym zaprezentowało wiele najpiękniejszych, scenicznych momentów, cieszących widownię na przestrzeni wielu lat. Jubileuszowy rok jeszcze się nie skończył a Studio ponownie pragnie zaprosić Państwa na kolejną swoją produkcję – odmienną w charakterze i dynamice, ale równocześnie bardzo magiczną i eteryczną.

Kraina snów to temat, który od lat fascynuje oraz inspiruje do rozważań. I to nie tylko świat nauki czy sztuki, ale i zwykłego śmiertelnika. Zainspirowała również studyjnych twórców do stworzenia swojej muzyczno-tanecznej podróży po innych wymiarach.
“Dreamland” to tytuł opowieści, w której pojawią się marzenia senne, zjawy, wróżki snów a nawet Sandman. Sny czasem odzwierciedlają nasze obawy i pragnienia co czyni je cennym źródłem samopoznania.

REKLAMA

Zobaczycie Państwo wiele klimatycznych, subtelnych i lekkich obrazów napawających optymizmem i przenoszących widza do wymarzonych krain. W programie znajdą się również kontrastujące z nimi obrazy, o bardziej zabarwieniu dramatycznym, bo takie właśnie są ludzkie sny. Sny są tajemniczymi manifestacjami naszej podświadomości. Pozwalają na podróżowanie w niesamowite miejsca i często przeżycie rzeczy niemożliwych w rzeczywistości.

Najmłodsi, czyli Mini Jump, zaprezentują swoje własne mini widowisko “Let’s Get to Work”. Każda z grup wcielając się w: pielęgniarki, kierowców, marynarzy i wiele innych postaci przedstawiających różne profesje stworzy urozmaicone, pełne uroku widowisko. W tej części będzie można usłyszeć: “Doktor Jones” grupy Aqua, “Please Mr. Postman”, którą śpiewali m.in. The Beatles i wiele innych.

Obie części programu będą okraszone pięknym oświetleniem, scenografią i starannie dobraną muzyką. Tancerze wielokrotnie pojawią się na scenie z wyszukanymi rekwizytami, które uatrakcyjnią przedstawiane impresje.
Spektakl odbędzie się 11 czerwca o godz. 5pm w Hinsdale South High School przy 7401 Clarendon Hills Rd, Darien IL.

Bilety można zakupić u nas w Studio Jump lub w kasie przed występem. Więcej informacji pod numerem tel. 773 8953251 lub na stronie: www.dancestudiojump.com,
https://www.facebook.com/Dance.Studio.Jump Instagram: @studiojump

Studio Jump

Zdjęcia: Jacek Cwik

REKLAMA

2094043516 views

REKLAMA

REKLAMA

2094043800 views

REKLAMA

2095840249 views

REKLAMA

2094044050 views

REKLAMA

2094044188 views

REKLAMA

2094044329 views