REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaDo 26 października z Chicago do Polski tylko loty czarterowe

Do 26 października z Chicago do Polski tylko loty czarterowe

-

Konsulat Generalny w Chicago udostępnił na swojej stronie facebookowej najnowszy komunikat o rejsach PLL LOT z USA do Polski. Zgodnie z nim, w związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń epidemicznych rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zaplanowane do 26 października 2020 r. są organizowane w formule czarterowych lotów specjalnych.

Według komunikatu, bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę internetową LOT-u.

REKLAMA

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na połączenia z Chicago do Warszawy lub Krakowa, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres rescue.flights@lot.pl

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, obywatelstwo zgodnie z paszportem, dane kontaktowe – telefon i adres mailowy, preferowaną trasę podróży (Chicago-Warszawa lub Chicago-Kraków).

Konsultanci skontaktują się telefonicznie z osobami, które dokonają poprawnego zgłoszenia drogą mailową, a następnie pobrana zostanie płatność z karty kredytowej lub inną drogą online.

W przypadku anulowania rejsu ze Stanów Zjednoczonych do Polski, pasażerom PLL LOT przysługuje bezpłatna wymiana biletu na jeden z czarterowych rejsów specjalnych organizowanych do 26 października lub jeden z rejsów rozkładowych, zaplanowanych na tej samej trasie po 26 października. Warunkiem zamiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

W przypadku wybrania rejsu do 26 października należy zarejestrować zgłoszenie za pośrednictwem następującego formularza: www.lot.com/pl/pl/wybor-miejsca-formularz

Zamiany biletu na rejsy ze Stanów Zjednoczonych do Polski organizowane po 26 października można zaś dokonać za pośrednictwem formularza zmiany biletu: https://apps.lot.com/form/zmiana-zwrot

Przed zakupem biletu każdy pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nie posiadające takich uprawnień nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Według komunikatu polskiego rządu z 27 lipca, granice kraju, które są równocześnie granicami zewnętrznymi UE, nadal pozostają zamknięte. Mogą je przekraczać tylko obywatele RP, cudzoziemcy, którzy są małżonkami albo dziećmi obywateli RP albo pozostają pod stałą opieką obywateli RP. Te osoby zwolnione są również z kwarantanny po przekroczeniu granicy Polski.
(inf. wł.)

REKLAMA

2103349338 views

REKLAMA

2103349571 views

REKLAMA

2105145963 views

REKLAMA

2103349714 views

REKLAMA

2103349814 views

REKLAMA

2103349923 views