REKLAMA

2121774271 views

REKLAMA

2121774268 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPolonia„Deli 4 You” w nowej szacie otwarte

„Deli 4 You” w nowej szacie otwarte

-

Burmistrz miasteczka Prospect Heights Nicholas Helmer w asyście radnych Danielle Dash i Wendy Morgan-Adams oraz Deputy Clerk Karen Schultheis byli gośćmi honorowymi uroczystego otwarcia delikatesów „Deli 4 You”, które w sobotę, 28 sierpnia miało miejsce w siedzibie firmy przy 9 E. Camp McDonald w Prospect Heights.

Burmistrz Helmer w asyście swoich współpracowniczek i właścicielki delikatesów Margaret Antonik oraz jej córki Joanny Antonik dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi, pokroił okolicznościowy tort dla klientów oraz zwiedził wnętrze delikatesów. Z uznaniem mówił o inicjatywie rozbudowy i przebudowy sklepu, który pod tym adresem działa już od 2009 roku i stał się zalążkiem sieci, która liczy obecnie cztery placówki na terenie aglomeracji chicagowskiej. Powiedział, że bardzo sobie ceni współpracę z właścicielką delikatesów Margaret Antonik i jej córką Joanną, menadżerem ds. biznesu i marketingu. – Jestem pod wrażeniem smacznych, wręcz znakomitych produktów, które można tutaj kupić i miłej obsługi ze strony personelu. Taki sklep był w naszym miasteczku bardzo potrzebny” – powiedział w wywiadzie do jednego z lokalnych programów telewizyjnych.

REKLAMA

Otwarcie po okresie przebudowy zgromadziło liczne grono dotychczasowych i nowych klientów, na których czekały tego popołudnia liczne atrakcje. Przez trzy godziny trwał konkurs wiedzy o „Deli 4 You” z wieloma cennymi nagrodami. W chatce góralskiej umiejscowionej przy stoisku mięsno-wędliniarskim serwowano gościom liczne przysmaki od wyrobów garmażeryjnych poczynając po smaczne wędliny i inne smakołyki, nie wspominając o słodyczach i napojach, które serwowały panie chodzące pomiędzy regałami i poszczególnymi stoiskami. Na oddzielnym stoisku przedstawiciele firmy „Lowell Foods” zorganizowali degustację dostarczanych do delikatesów swoich produktów. Przed siedzibą sklepu każdy mógł posmakować przyrządzanych na miejscu kiełbasek z grilla, przy którym, jak w przysłowiowym ukropie uwijał się Piotr Filipek. Na zewnątrz były stoiska Radia 103.1 FM, dystrybutora polskiej telewizji, firmy „Sling” oraz miejscowej biblioteki. A wszystko to działo się przy oprawie muzycznej grupy „Skalar US”.

– Mieliśmy dzisiaj bardzo dużą imprezę, bo po remoncie sklep podwoił swoją powierzchnię. Mamy teraz więcej stoisk oraz szeroką gamę nowych produktów, które oferujemy naszym klientom. Gościliśmy burmistrza Nicholasa Helmera ze współpracownicami i liczne grono właścicieli firm dostarczających do nas swoje artykuły żywnościowe. Mieliśmy gry, konkursy i zabawy. Wystarczyło odpowiedzieć na stosunkowo proste pytania, aby pójść do domu z nagrodą” – podsumowała uroczystość Joanna Antonik.

– Bardzo często robię tutaj zakupy. Lubię ten sklep, a teraz po otwarciu, po modernizacji jest bardzo ładnie i funkcjonalnie. Aż się nie chce wychodzić. Tutaj znajdę wszystko, co potrzebuję. Przyjeżdżam bardzo często. Jak nie chce mi się w domu gotować, to kupuję gotowe posiłki i jestem bardzo zadowolona – powiedziała Zofia Kierno. Podobną opinię wyraził Mirosław Pociech, który mieszka w pobliżu i nie wyobraża sobie zakupów w innym miejscu. – Jestem klientem tego sklepu od wielu lat. Mają tutaj wszystko świeże i smaczne. Teraz sklep się rozbudował, ma bardzo ładny wystrój wewnątrz jak i na zewnątrz, a i personel jest bardzo miły, a więc z przyjemnością robi się tutaj zakupy. Również Jadwiga Klepacka robi w delikatesach zakupy od wielu lat. – Na dodatek wychodzę dzisiaj nie tylko z zakupami, ale i nagrodą – powiedziała uśmiechnięta pani Jadwiga.

Do zakupów zachęca nie tylko bogata oferta produktów, również z Polski, ale także nowoczesne urządzenia chłodnicze oraz nowy elektroniczny osprzęt i wyposażenie. W sąsiedztwie, w całkowicie odnowionym centrum handlowym ulokował się sklep jednej z największych sieci monopolowych Garfield Beverages, co sprawia, że praktycznie wszystko możemy zakupić do domu w jednym miejscu. W środy obowiązuje zniżka dla wszystkich klientów, a we wtorki mniej płacą emeryci.

Supermarket czynny jest przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 8, a w niedzielę od 8 rano do 5 po południu. Usytuowany na placu przy południowo-wschodniej części skrzyżowania ulicy Camp McDonald z ulicą Elmhurst sklep zapewnia wygodny parking i zaprasza klientów widoczną z daleka tablicą świetlną. 

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP

REKLAMA

2119671626 views

REKLAMA

2119671706 views

REKLAMA

REKLAMA

2121468054 views

REKLAMA

2119671763 views

REKLAMA

2119671812 views

REKLAMA

2119671846 views