REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Czary-mary i Alicja

Czary-mary i Alicja

-

W minioną niedzielę w Copernicus Center Teatr Scena Polonia przedstawiła sztukę pt.: Alicja w krainie czarów.  Spektakl, wyreżyserowany przez Kingę Modjeską, przeniósł widzów – zarówno tych małych, jak i tych dużych w cudowny świat baśni i mistycznej nierealności, widziany oczami Alicji – bohaterki powieści Lewisa Carrolla. Było co podziwiać: blisko sto osób na scenie, barwne stroje, zgrabnie skonstruowany scenariusz, układający opowieść w obrazy-historie – wszystko to sprawiło, że bajkowa postać Alicji, zachwyciła na nowo swoimi przygodami.

fot.Artur Partyka
fot.Artur Partyka

REKLAMA

Spektakl wywołał u młodych widzów ogromne emocje. Dzięki świetnemu pomysłowi reżyserskiemu, publiczność mogła współtworzyć i współuczestniczyć w tym, co na scenie i poza nią. A w zamyśle tego zabiegu było przybliżenie teatru jako takiego i zainspirowanie do rozwijania talentów aktorskich.

 

Nie można nie przedstawić tych, którzy byli twórcami spektaklu:

Scenariusz i reżyseria: Kinga Modjeska
Kostiumy: JoAnnka, Anna Głowacka
Make-up: Mariola Urbanek
Scenografia: JoAnnka
Muzyka: Mieczysław Wolny, Andrzej Balawender
W przedstawieniu wystąpili: Kinga Modjeska, Arletta Gromek, Ewelina Zielińska, Sylwia Kawa, Krzysztof Arsenowicz, Grzegorz Chliński, Wojciech Zębala, Marcin Kowalik, ABCD Music Academy, Studio Teatralne Modjeska oraz Zespół Pieśni i Tańca “Wici”.

Tekst i zdjęcia Artur Partyka

[cincopa AMFA1xbv9dUB]

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks