REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Betlejem dla świata – sztuka bez granic

Betlejem dla świata – sztuka bez granic

-

2

Szanowni widzowie, „każdy się raduje, gdy Betlejem dla świata występuje!“ Już po raz piaty teatr Scena Polonia oraz Studio Teatralne Modjeska zaprosiły na swój Wielki Rodzinny Świąteczny Festiwal „Betlejem dla świata”.

REKLAMA

W niedzielę, 11 grudnia w Irish American Heritage Center przyszła na świat Boża Dziecina, a w wypełnionym po brzegi teatrze zagościła piękna kolęda, taniec i śpiew. Świąteczny kiermasz, spotkanie ze świętym Mikołajem, loteria z nagrodami, ale przede wszystkim wzruszające teatralno-muzyczne spotkanie – to główne atrakcje programu „Betlejem dla świata”.

Każdego roku opowiadamy historię narodzin Zbawiciela, zapraszając do współpracy wyjątkowych artystów. W tym roku skromne progi betlejemskiej stajenki gościły rzesze ślicznych elfów i aniołków ze Studia Teatralnego Modjeska, zjawiskowe Centrum Ekspresji Artystycznej „Szepty“ oraz Wesoły Lud, którzy godnie reprezentowali Polskę, przedstawiając m.in. tańce regionu rzeszowskiego. W barwnym chińskim tańcu zobaczyliśmy grupę Yang Dance Academy, a finałowe hawajskie tańce i choreografia z ogniem wzbudziły entuzjazm i niekończący się aplauz publiczności. Niezwykły był to czas! „Maleńka Wielka Miłość” przygotowała nas wszystkich zgromadzonych w teatrze do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Oczarowani widzowie domagali się bisów.

Naszym międzynarodowym widowiskiem „Betlejem dla świata” kolejny rok z rzędu udowadniamy, że sztuka nie zna granic. Wesołych Świat!

Kinga Modjeska

Zdjęcia: Adam Iwinski, Andrzej Brach, Zuzanna Mendez 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks