REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaArrow Trans – kierunek sukces. Jubileusz 10-lecia istnienia i działalności

Arrow Trans – kierunek sukces. Jubileusz 10-lecia istnienia i działalności

-

W sobotę 21 grudnia firma Arrow Trans hucznie obchodziła 10-lecie istnienia i działalności. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Allegra Banquets w Schiller Park przy udziale ok 200 gości.

„10 lat istnienia na tak trudnym i wymagającym rynku to moment, który zasługuje na odpowiednią oprawę” – zwrócił się do zgromadzonych gości Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp.

REKLAMA

„Jestem bardzo szczęśliwy, że razem z tak wspaniałymi ludźmi możemy świętować tą ważną rocznicę. Ten bankiet jest wyrazem moich podziękowań dla wszystkich pracowników oraz zaprzyjaźnionych firm, z którymi kooperujemy codzienne. To właśnie ci wszyscy ludzie przyczyniają się swoim nieustającym zaangażowaniem do wzrostu firmy. Dedykuję ten bankiet właśnie im, mówiąc jednocześnie: dziękuję!” – powiedział prezes wykonawczy AT.

Uroczystość rozpoczęła się wystawnym obiadem, po którym Dagmara Bożko – manager w dziale Safety oraz Piotr Strek, reprezentujący wszystkich kierowców, rozpoczęli swoim wystąpieniem część oficjalną. W imieniu pracowników złożyła podziękowania właścicielom firmy – Annie i Piotrowi Klichom oraz w imieniu wszystkich pracowników wręczyła im wyrazy uznania i prezent w postaci voucheru podróżnego.

„Pracowaliście bez wytchnienia przez te wszystkie lata aby stworzyć tak wspaniałą firmę. Wiemy, ile czasu i wysiłku trzeba poświęcić na zbudowanie tak skomplikowanej organizacji, przy jednoczesnym dbaniu cały czas o rodzinną atmosferę, jaką wprowadziliście w naszej firmie. Dlatego teraz to my wysyłamy was na zasłużony urlop! Powinniście odpocząć, a w tym czasie wasza zgrana ekipa zajmie się prowadzeniem firmy” – mówiła Dagmara Bożko podczas przemówienia wręczając prezent od wszystkich pracowników.

Część oficjalna kontynuowana była przez Piotra Klicha, który podsumował całe 10 lat działalności, opowiadając o trudnych początkach i budowaniu krok po kroku branżowej przewagi nad konkurencją ze szczególnym zwróceniem uwagi na cele, które Arrow Trans zamierza osiągnąć przez najbliższe lata.

„XXI wiek jest wiekiem informatyzacji. Dostrzegamy to i wiemy jak ważne jest to, aby dostosować się do postępu w tej dziedzinie. Dlatego też właśnie kończymy prace nad własnym, autorskim systemem informatycznym, który będzie spinał cały proces logistyczny i komunikację pomiędzy działami i kierowcami. Dosłownie kilka dni temu opublikowaliśmy swoją aplikację w Apple i Play Store. Kończymy testy i wprowadzamy ostatnie poprawki tak, aby na początku 2020 r. już całkowicie przestawić się na nasz własny system. Największą zaletą posiadania własnego systemu jest niezależność od dostawców usług informatycznych oraz możliwość dostosowania go w 100% do naszych potrzeb. Firma transportowa to bardzo skomplikowany organizm, którego codziennie niezakłócone funkcjonowanie jest jednym z największych wyzwań. Dlatego posiadanie wspaniałego teamu, który ma możliwość pełnej komunikacji ze sobą jest tak istotna” – mówił prezes firmy Piotr Klich.

I dalej kontynuował: ,,Pamiętajcie, że nie możemy osiąść na laurach. Sukces, który osiągnęliśmy nie jest dany na wieczność, dlatego naszym strategicznym celem jest ciągły rozwój floty oraz otwieranie coraz nowych biur i magazynów na terenie całych Stanów. Stojąc tu przed wami jestem dumny z tak cudownej ekipy i wiem, że razem doprowadzimy firmę na szczyt, osiągając zasłużoną pozycję pośród największych w tej branży”.

Kolejnym etapem gali była loteria charytatywna na rzecz ratowania życia dziecka. Arrow Trans od lat ściśle współpracuje z fundacją You Can Be My Angel wspierając jej podopiecznych. Tym razem cały dochód z loterii charytatywnej został przeznaczony na ratowanie Amelki, dziewczynki z Polski chorej na raka, której leczenie nie jest niestety refundowane przez państwo. Dzięki ofiarności gości udało się zebrać prawie 20 tys. dol.

Nie obyło się również bez podziękowań dla sponsorów nagród, będących do wygrania i dzięki którym loteria okazała się takim sukcesem. Szczególne podziękowania należą się zatem (w kolejności alfabetycznej): 3D Decorative Panel Solutions Inc., Agnieszka Pikosz, All About Trucks, Body Impressions, Donata Gondek, Elite Auto Repair, Igar Bridal Atelier, KS Law Group LLC, Lowell International Foods, Marketplace Brands, Mia Rose Makeup, Midwest Utility, Opolska Restaurant, Papillon Spa, Pilot Gas Stations, Right Way Auto Body, Romano Beverage, Sports Express Outlet, Western&Southern Life, Vogue Hair Spa.

Arrow Trans Corp dziękuje też delikatesom Montrose Deli za wyjątkowe i przepyszne zestawy kanapek i przekąsek przygotowanie specjalnie na tą wyjątkową okazję.

Bankiet był wspaniały. Wszyscy bawili się świetnie w przemiłej atmosferze i przepięknej oprawie Allegra Banquets. Był to jeszcze jeden dowód na to, jaka wspaniała atmosfera panuje na co dzień w Arrow Trans Corp. Widać było, że pracownicy tworzą autentyczną rodzinę i w tym fakcie należy doszukiwać się źródeł sukcesu Arrow Trans Corp.

Tekst i zdjęcia: Arrow Trans Corp.

  • P1230401
  • P1230585
  • P1230421
  • P1230978
  • P1230370

REKLAMA

2107699394 views

REKLAMA

REKLAMA

2107699626 views

REKLAMA

2109496017 views

REKLAMA

2107699767 views

REKLAMA

2107699866 views

REKLAMA

2107699974 views