REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaArrow Trans Corp najlepszym pracodawcą w oczach kierowców

Arrow Trans Corp najlepszym pracodawcą w oczach kierowców

-

Na przełomie stycznia i lutego 2020 roku w firmie transportowej Arrow Trans Corp wśród zatrudnionych kierowców została przeprowadzona anonimowa ankieta satysfakcji z pracy. Jej wyniki są imponujące!

Wizerunek firmy na tle konkurencji pozytywnie ocenia 100% zatrudnionych kierowców i aż 83% odczuwa dużą satysfakcję z pracy, a 97% uważa, że atmosfera panująca w firmie jest dobra lub doskonała.

REKLAMA

93% ankietowanych uważa, że flota ciężarówek Arrow Trans Corp jest w doskonałym stanie technicznym. Jest to zasługa wewnętrznego warsztatu mechanicznego, którego pracę ocenia jako dobrą lub bardzo dobrą aż 90% kierowców.

W ankiecie zapytano też o to, czy firma ma zrozumienie i szacunek dla obowiązków rodzinnych pracowników. 90% odpowiedziało, że TAK. Z tego w jasny sposób wynika, iż Arrow Trans Corp rozumie i szanuje to, że każdemu może się przytrafić moment, w którym musi się zająć nie tylko pracą ale też swoją rodziną lub zdrowiem. W takim przypadku pracownicy mogą zawsze liczyć na wyrozumiałość managerów. Jak ogólnie wiadomo, firmy tak dbające o pracowników są rzadkością na dzisiejszym rynku pracy.

„Od wielu lat prowadzimy politykę wdrażania najlepszych możliwych warunków pracy. Jak widać po wynikach ankiety nasze długotrwałe, ludzkie podejście ze zrozumieniem do drugiego człowieka daje pozytywne efekty. Praca kierowcy jest bardzo trudnym zawodem, dlatego robimy co możemy aby warunki ich pracy były jak najlepsze. Dowodzą tego niepodważalnie zaprezentowane tu liczby. Szczególnie jestem dumny z odpowiedzi na pytania dotyczące utożsamiania się kierowców z firmą, gdzie 96% odpowiedziało TAK oraz to, w którym pytaliśmy czy nasz kierowca poleciłby naszą firmę jako miejsce pracy, gdzie otrzymaliśmy 100% pozytywnych odpowiedzi. Te liczby mówią same za siebie o tym jak dbamy o pracowników i jak dzięki naszym wysiłkom są oni zaangażowani w rozwój Arrow Trans Corp.” – mówi Piotr Klich, właściciel Arrow Trans Corp.

Kolejne ciekawe dane dotyczą opinii kierowców na temat wynagrodzeń w Arrow Trans Corp. 100% z nich docenia regularne, cotygodniowe wypłaty i co najważniejsze 66% stwierdziło, że są one wyższe niż średnia rynkowa!

„Z punktu widzenia działu accounting (księgowości) te liczby są dla mnie bardzo satysfakcjonujące. To na moich barkach spoczywa ciężar dbania o to by pensje były wypłacane zawsze na czas. Za punkt honoru przyjęłam sobie fakt, żeby nigdy nie spóźnić się z przelaniem wypłat na konta. Jak dotąd, przez wiele lat udaje mi się dotrzymać tego przyrzeczenia, często kosztem czasu poświęcanego rodzinie” – mówi Dominika Klich-Jachna, CFO w Arrow Trans Corp. I dodaje: ,,Regularne wypłaty to tylko jeden z elementów nagradzania naszych pracowników. Do tego dochodzą jeszcze premie i nagrody rzeczowe regularnie wydawane naszym pracownikom”.

96% ankietowanych pozytywnie ocenia wysiłki firmy na rzecz tworzenia jak najlepszych warunków pracy, co tylko ugruntowuje opinię o Arrow Trans Corp jako doskonałym pracodawcy, który non stop wdraża nowe pomysły i usprawnienia w procesie funkcjonowania firmy.

93% zapytanych uważa, że poziom stabilności zatrudnienia jest bardzo wysoki. Co jest szczególnie istotne w obecnych, bardzo zmiennych czasach i może być jeszcze bardziej istotne, jeśli przyjdzie spodziewane światowe spowolnienie gospodarcze. Po lekturze powyższych wyników wiemy jedno, spowolnienie gospodarcze nie będzie dotyczyło Arrow Trans Corp, ponieważ firma ma stabilne kontrakty, a dzięki unikatowemu podejściu do zarządzania kapitałem ludzkim gwarantuje długoletnie zatrudnienie dla najlepszych w branży.

Opisując ogólne warunki pracy w Arrow Trans Corp najlepiej jest zdać się na opinię samych kierowców, z których aż 96% stwierdziło, że są one idealne do realizacji powierzonych im obowiązków i co ważniejsze aż 67% z nich nie odczuwa żadnego stresu wynikającego z wykonywania zawodu kierowcy. Brak stresu jest wynikiem posiadania zgranej i doświadczonej grupy dispatcherów, którzy codziennie dbają o komunikację z kierowcami. Ich pracę kierowcy ocenili jako dobrą lub świetną aż w 87% przypadków. Kierowcom w pracy pomaga też doskonale zorganizowany dział safety (bezpieczeństwa), którego wytężona praca znalazła uznanie w oczach 94% procent kierowców.

Radzimy nie czekać do nadchodzącego kryzysu gospodarczego z decyzją o ubieganie się o pracę w tej stabilnej firmie. Jeśli czujesz, że jesteś naprawdę dobry w tym, co robisz, kochasz jeździć truckiem lub jesteś świetnym dispatcherem, napisz do nich już dziś: acc@arrowtrans.net lub zadzwoń 773 954 5787 i dowiedz się więcej o pracy w Arrow Trans Corp.

 

 

REKLAMA

2096948946 views

REKLAMA

REKLAMA

2096949179 views

REKLAMA

REKLAMA

2098745574 views

REKLAMA

2096949327 views

REKLAMA

2096949429 views

REKLAMA

2096949540 views