REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPolitykaKobiety Kadafiego: matki, żony i ...ukraińskie pielęgniarki

Kobiety Kadafiego: matki, żony i …ukraińskie pielęgniarki

-

Amerykańskie media wciąż żyją śmiercią Muammara Kadafiego, a temat upadku libijskiego dyktatora jest bez końca analizowany przez politycznych komentatorów. W internecie głośno jest jednak o innym aspekcie życia zabitego przed kilkoma dniami tyrana. Muammar Kadafi znany był nie tylko jako dyktator, ale także miłośnik kobiet.

fot. Galyna Kolotnytska, ukraińska pielęganiarka Kadafiego

REKLAMA

Powszechnie wiadomo było, że Kadafi lubi otaczać się pięknymi kobietami. Niektóre jego zachcianki były bardzo dziwaczne.

Kobieca armia ochroniarzy

Ochrona Kadafiego składała się z atrakcyjnych i świetnie wyszkolonych kobiet, które obowiązkowo musiały być dziewicami. Niewiasty przechodziły szkolenie w Kobiecej Akademii Wojskowej, gdzie uczyły się walki wręcz, latania odrzutowcami i używania najróżniejszych rodzajów broni. Oddział znany jako „Sweet 72” miał także nieoficjalnie za zadanie spełniać zachcianki Kadafiego i jego synów. Kobiety poddawane były żeńskiej formie obrzezania. Byłe czlonkinie ochrony wyznały, że wielokrotnie były gwałcone przez dyktatora i jego synów.

Pięć ukraińskich pielęgniarek

Gdziekolwiek pojawiał się Kadafi, u jego boku stała pielęgniarka. O zdrowie libijskiego dyktatora troszczyło się w sumie pięć Ukrainek, które nazywały Kadafiego „Tatusiem”. Galyna Kolotnyskaya była jedną z ulubienic generała i najczęściej towarzyszyła mu w podróżach. Po śmierci dyktatora podobnie jak jej koleżanki jest „zdruzgotana”. Ukrainki chwaliły sobie pracę u Kaddafiego: „dawał nam pieniądze, jedzeni i dobre życie” –wielokrotnie mówiły pielęgniarki.

Kobiety w podróży

Wybierając się w zagraniczną podróż, Kadafi zawsze uprzedzał władze przyjmującego go kraju, że życzy sobie aby przygotowano dla niego dużą liczbę kobiet do towarzystwa. Podczas jednej z wizyt we Włoszech, u swego dobrego znajomego Sylvio Berlusconiego, dyktator zażyczył sobie 500 młodych Włoszek. Podczas wizyty we Francji, w 2007 roku, na liście życzeń znalazło się …1000 pięknych Francuzek. W ubiegłym roku, podczas kolejnej podróży do Włoch, Kaddafemu towarzyszyło 20 pięknych modelek. Zaznaczyły one, że seks nie wchodził w rachubę, a dyktator traktował je „bardzo dobrze”, serwował im „wielbłądzie mleko, owoce kokosowe i zabawiał rozmową”.

Fascynacja Condoleezą Rice

Kiedy podczas przeszukania pałacu dyktatora znaleziono album z dziesiątkami zdjęć byłej sekretarz stanu USA Condoleezy Rice, sytuacja zrobiła się nieco kłopotliwa. Zwłaszcza dla samej Rice. Jasne stało się bowiem, że Kadafi miał słabość do amerykańskiej polityk. Niektórzy przypomnieli też sobie wypowiedzi Kadafiego dla Al Jazeery, kiedy przed czterema laty mówił, że „bardzo kocha Leezę”.

Żony Kadafiego

Muammar Kadaffi swą pierwszą żonę, Fatithę, poślubił w 1969 roku. Wkrótce na świat przyszedł pierwszy syn dyktatora Muhammad. Małżeństwo Kadafiego rozpadło się jednak już po sześciu miesiącach.

Wkrótce po tym Kadafi poślubił Safię, która jest matką jego sześciu synów i córki.

mp (na podst.:, Yahoo! News, India Today)

2 KOMENTARZE

  1. Pracowały też dwie polki, które były jego oczkiem w głowie,inwestował w kobiety – to dobra strategia.W sławetnej “Zielonej książeczce” Kadafi wyłożył – poza swoimi przemyśleniami na temat polityki – również poglądy na rzecz lepszego traktowania kobiet w społeczeństwach arabskich.

REKLAMA

2122572175 views

REKLAMA

REKLAMA

2122572192 views

REKLAMA

REKLAMA

2124368512 views

REKLAMA

2122572202 views

REKLAMA

2122572210 views

REKLAMA

2122572212 views