REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polecamy Pijany wnuk Rona Paula aresztowany na lotnisku w Charlotte

Pijany wnuk Rona Paula aresztowany na lotnisku w Charlotte

-

William Hilton Paul ma 19 lat, jest synem senatora Paula i wnukiem byłego kandydata na prezydenat Rona Paula. William Hilton Paul ma także, poza rozpoznawalnymi ojcem i dziadkiem, kłopoty z prawem. W minioną sobotę aresztowano go na lotnisku w Charlotte w Północnej Karolinie. Młody człowiek był kompletnie pijany.

fot.Police Department,Charlotte-Mecklenburg,N.C./William Hilton Paul

REKLAMA

William Hilton Paul przyleciał na Charlotte/Douglas International Airport z Lexington w Kentucky. Według porucznika Blake’a Hollara z miejscowej policji 19-latek wprost z lotniska trafił do więzienia, które po wpłaceniu kaucji wysokości 750 dol. szybko opuścił. Policja nie ujawniła, czy nastolatkowi podano alkohol na pokładzie samolotu, czy kupił go na lotnisku.

William Paul odpowie przed sądem m.in. za nielegalne spożywanie alkoholu (w USA alkohol można spożywac po ukończeniu 21 roku życia) i niewłaściwe zachowania w miejscu publicznym.

W niedzielę Moira Bagley, dyrektor ds. komunikacji senatora Paula wydała oświadczenie, w którym zaapelowała o poszanowanie prywatności i zrozumienie sytuacji.  “Seantor Rand Paul jest osobą publiczną i jako taka podlega poszerzonym standardom krytyki,  jednak, co zapewne zrozumie wielu rodziców nastolatków, w tej sytuacji jego rodzina zasługuje na poszanowanie pełnej prywatności”.

Senator Randy Paul jest senatorem pierwszej kadencji wybranym w 2010 r. z  dużym poparciem Tea Party. Kilka tygodni temu oficjalnie poinformował, że będzie się ubiegał o fotel prezydencki w 2016 roku. Jego ojciec (i dziadek zatrzymanego młodzieńca) Ron Paul znany jest ze swoich libertariańskich poglądów. W wyborach w 2012 roku bez powodzenia kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

tz

 

6 KOMENTARZE

  • Znachor, to nie tak. To wydzwiek zdarzenia sprzed roku, w Kolorado.
   Dzieci politykow zapewne znalazly sie pod lupa.
   W artykule o kaucji jest podana motywacja, ze nie tylko o spozycie trunku w gre wchodzilo…
   Co moze sie kryc ” niewlasciwe zachowanie” ?

  • Ano, nie wiadomo. W zaduszki nie zapal papierosa, bo to symptom, ze nie chce byc sie z obowiazkami. wedle dowodow “Nie chciała być matką. “Po zasypaniu ciała córki wypaliła papierosa” Akt oskarżenia ws. Katarzyny W.”

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks