REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Nowy Jork NYC. Nauczycielka oskarżona o seks z uczennicą

NYC. Nauczycielka oskarżona o seks z uczennicą

-

33-letnia Urszula Jankowska oskarżona została o uprawianie seksu z osobą nieletnią, po tym jak wyszedł na jaw jej związek z jedną z uczennic szkoły, w której pracowała.  Polka przez cztery lata w Williamsburg HS for Architecture and Design w Nowym Jorku uczyła języka angielskiego.

fot. whsad.org/ Urszula Jankowska oskarżona została o uprawianie seksu z osobą nieletnią

Urszula Jankowska w poniedziałek została aresztowana przez nowojorską policję i usłyszała trzy zarzuty: uprawiania seksu z osoba nieletnią, zmuszania do kontaktu fizycznego oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Polka po wpłaceniu kaucji we wtorek wypuszczona została na wolność. Do czasu wyjaśnienia sprawy zawieszona została jednak w obowiązkach nauczyciela w Williamsburg HS for Architecture and Design, gdzie pracowała od czterech lat, ucząc języka angielskiego.

Jak informuje stacja NBC4 New York, do kontaktów seksualnych pomiędzy Urszulą Jankowską a jedna z uczennic dochodziło na przestrzeni co najmniej trzech lat, w okresie od 2008 do 2011. Ofiara nauczycielki miała 13 lat, kiedy po raz pierwszy Jankowska dopuściła się względem niej lubieżnych czynów. Tożsamość ofiary nie została ujawniona.

Według doniesień Daily Mail sprawa wyszła na jaw, kiedy Jankowska poskarżyła się, iż otrzymuje od jednej z byłych uczennic na FAcebooku wiadomości z pogróżkami. Kiedy władze oświatowe skontaktowały się z grożącą rzekomo Polce uczennicą, dziewczyna przyznała, że przez trzy lata łączył ją intymny związek z Jankowską.  Nastolatka miała nazwać Urszulę Jankowską „swą dziewczyną”.

Urszula Jankowska od kilku miesięcy uczyła cudzoziemców języka angielskiego w Williamsburg HS for Architecture and Design. Wcześniej, od 2008 roku w tej samej szkole prowadził regularne zajęcia z tego języka.

in

 

 

13 KOMENTARZE

 1. To chyba nie o tej nauczycielce filmik z Usa na Onecie. ” cytat Skandal obyczajowy w USA. Jedna z nauczycielek uczyła swoich uczniów nie tylko czytania, pisania i arytmetyki. Wielokrotnie zapraszała swoich wychowanków do łóżka. Nagranie wideo wykonane telefonem komórkowym podczas jednej z takich orgii z nieletnimi zostało ujawnione w szkole, w której pracowała. (TR) Tagi: USA, Skandal, Seks, nauczycielka

  • a ty widzisz problem, ze ktos uzywa forum ? Czy to juz papierowy kosciol, ze tylko porzadek naboartykciow ..

  • trza – Słownik SJP.pl
   http://www.sjp.pl/trza – Translate this page
   Jeśli autor wpisu tego słowa rzeczywiście wywiódł to od “trzeba” to tylko patrzeć jak doczekamy się np. “szłem” i “swetr”. Wydaje mi się, że dobrym obyczajem …

  • dokladnie tak jak ktos napisal w komentarzu pod tym slowem :
   “Jeśli autor wpisu tego słowa rzeczywiście wywiódł to od “trzeba” to tylko patrzeć jak doczekamy się np. “szłem” i “swetr”. Wydaje mi się, że dobrym obyczajem powinno być podawanie znaczenia i słownika, w którym można to zweryfikować jeśli dodaje się takie dziwolągi.”
   moze to i staropolski jezyk ale dla mnie traci wiocha na kilometr

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks