REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Fotonews Nowy Jork. "Jazda Metrem Bez Spodni" w obiektywie Seweryna Dombrowskiego

Nowy Jork. "Jazda Metrem Bez Spodni" w obiektywie Seweryna Dombrowskiego

-

Mieszkańcy Nowego Jorku, którzy w niedzielę jechali metrem, mogli podziwiać niecodzienne widoki. Juz po raz jedenasty w NYC oraz wielu innych miastach na całym świecie odbył się happening: „No Pants Subway Ride”, czyli „Jazda Metrem Bez Spodni”.

fot. Podróżujący w niedzielę nowojorskim metrem mogli podziwiać w niecodzienne widoki

REKLAMA

Budząca skrajne emocje – od śmiechu do oburzenia – akcja zapoczątkowana została 11 lat temu przez członków grupy „Improv Everywhere”. Performerzy słyną z kontrowersyjnych happeningów urządzanych na ulicach w Nowym Jorku. Projekt „ No Pants Subway Ride” szybko zyskał naśladowców na całym świecie. W tym roku niekompletnie ubranych pasażerów zobaczyć można było m.in. w warszawskim metrze.

Pomysł jest prosty, a potrzebne są do niego dwie rzeczy: metro i… sporo odwagi. Uczestnicy akcji, ze stoickim spokojem podróżują metrem, niemal nie zauważając, że nie maja na sobie spodni. Udają, że najzwyczajniej o nich zapomnieli i nie maja absolutnie nic wspólnego z innymi pasażerami, także podróżującymi w bieliźnie.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji Seweryna Dombrowskiego z tegorocznego „święta głupoty”, jak bywa nazywana akcja.

[cincopa A4NAty6dPb4x]

Zdjęcia dzięki uprzejmości Seweryna Dombrowskiego.

 

3 KOMENTARZE

  1. Ale to się kręci iaezcnj. Sprzedaż płyty to mały pikuś. Dodaj tantiemy, TV,Radio, wywiady,reklamy,koncerty, festiwale i pomnóż to przez 10, albo 20. Dodaj do tego 50% kosztów uzyskania przychodów i będzie pełna jasność. Tu nie chodzi o jakość.Na mediach ukręcisz 20 razy więcej jak na sprzedaży płyty. Ma reklamie zarobisz nie mniejsze pieniądze. Cała reszta, też nie do pogardzenia. Tak więc spoko żyjesz przez 2-3 lata.No a potem kolejna płyta. Byle szum by był. I kolejne 2-3 latka.Pozdro

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks