REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polecamy Loteria wizowa. Z jakich serwisów korzystać

Loteria wizowa. Z jakich serwisów korzystać

-

MyGreencard.com opublikował przegląd ponad 70 serwisów internetowych służących pomocą w składaniu aplikacji do kolejnej edycji loterii wizowej organizowanej przez amerykański Departament Stanu (DV-2014).

fot. Do udziału w loterii wizowej 2012 zgłosiło się blisko 15 milionów osób

REKLAMA

Wielu aplikantów woli zarejestrować się w loterii zanim nadejdzie termin składania dokumentów, czyli w pierwszym tygodniu października. W serwisie można dokonać rejestracji w dowolnej porze roku i nie trzeba martwić się o terminy. Serwis bezpiecznie przechowa także numer potwierdzający zgłoszenie do loterii lub za dodatkową opłatą zajmie się pokryciem kosztów podróży do USA w przypadku wygranej.

Ponadto z usług serwisów wizowych mogą skorzystać osoby słabo znające angielski. Pracownicy wykonają korektę w dokumencie lub wskażą błędy do poprawy. Choć warto pamiętać, że w ubiegłym roku Departament Stanu udostępnił formularze zgłoszeniowe w dwunastu innych językach oprócz angielskiego: albański, arabski, ormiański, indonezyjski, węgierski, włoski, japoński, polski, łotewski, rumuński, rosyjski, ukraiński i uzbecki.

Czytaj: Loteria wizowa 2013. Kryzys odstraszył imigrantów

Ranking powstał w oparciu o sondaż przeprowadzony przez stronę myGreencard.com, która przeanalizowała także ofertę serwisów, opłaty za usługi i udostępnianie informacji użytkownikom.

Najlepsze wyniki uzyskały strony oznaczone literą „T” (Top Site). Strony, przy których widnieje litera „P” (Passed) przeszły pozytywnie ocenę. Natomiast należy się wystrzegać stron oznaczonych literą „F” (Failed), co oznacza, że dane serwisy nie dysponują odpowiednia liczbą personelu, nie są solidne lub prowadzą oszukańcze praktyki. Z 73 serwisów, 17 (23 proc.) uzyskało negatywną ocenę.

Zobacz przegląd serwisów wizowych.

as

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks