REKLAMA

2129654029 views

REKLAMA

2129654028 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaHaj LajfCórka Johna McCaina w Playboyu. „Uwielbiam seks”

Córka Johna McCaina w Playboyu. „Uwielbiam seks”

-

Córkę republikańskiego senatora z Arizony i byłego kandydata w wyborach 2008 zobaczyć można na łamach najnowszego wydania magazynu „Playboy”. Panowie, którzy liczyli na zdjęcia Meghan McCain w negliżu, będą jednak rozczarowani. Córka Johna McCaina pozuje w ubraniu, ale chętnie opowiada o swym życiu osobistym.

fot. David Shankbone/ Córka senatora JOhna McCaina, Meghan

REKLAMA

27-letnia córka znanego polityka w najnowszym wydaniu magazynu Playboy zapewnia, że wbrew temu, co twierdzi wiele osób, wcale nie jest lesbijką. „Jako pierwsza opowiadałabym o tym wszem i wobec. Nie należę do zbyt prywatnych osób. Jestem zdecydowanie heteroseksualna. Nic na to nie poradzę. Uwielbiam seks i uwielbiam mężczyzn” – mówi panna McCain.

Córka senatora z Arizony, na pierwszych stronach gazet i kolorowych magazynów pojawiła się czasie kampanii wyborczej Johna McCaina w 2008 roku, wspierając ojca w wyścigu do Białego Domu. Dziś znana jest jako autorka dwóch książek i komentatorka polityczna, która nie szczędzi czasami krytycznych słów nawet Republikańskiej.

Meghan McCain przyznaje, że gdyby jej ojciec został prezydentem, ona byłaby niesłychanie niepoprawną „pierwszą córką”, która zapewne szkodziłaby prezydenckiemu wizerunkowi.

Chociaż panna McCain do zdjęć w Playboyu pozuję w pełni ubrana, sesja i wywiad już cieszą się wielką popularnością wśród czytelników magazynu.

km

 

 

22 KOMENTARZE

 1. Lalka ma nie tylko słynnego Tatula ale bardzo zainteresowaną biznesem Matulę. Gdyby nie jej kasiora to bohater walk z Vietkongiem ani nominacji by nie dostał. Tj.3 żona McCaina.
  Jak to mówią: do 3 x sztuka. A córeczka ze swoim hetero nikogo nie szokuje. W Chicago dobrze ja oceniają a na nasze to jest w skrócie: ŻEBY ŻYCIE MIAŁO SMACZEK, raz dziewczynka, raz chłopaczek!

 2. Pepe widze ze miałeś niemile przeżycie albo z Zona albo z dziewczyna!to, ze one sie puściły,nieznaczy ze każda kobieta jest taka,ale pewnie uraz pozostał!!za kogo sie uważasz aby obrażać kobiety?daruj sobie i weź sie za robotę bo z nudów ci odpieprza

  • Wszystkie Polki sa porzadne…od slowa pozadac 🙂 Co Ty piszesz,ze zony sie niektore puszczaja?A ja sadzilem,ze to dotyczy tylko zwierzat… no ale moze Ty lepiej Katarzyno wiesz…bez urazy 🙂

 3. Motto: Jeżeli chcesz wiedzieć co człowiek uczyni na innej planecie, gdy posiadał taką możliwość, to zaglądnij do internetu.

  I twierdzenie o społecznościowym Internecie:

  Każda dyskusja w internecie prowadzi zawsze do czterech wątków, odrębnie lub w miksie, kolejność dowolna, tzw.: sex, pieniądze, polityka i światopogląd. Nie mniej i nie więcej. Prawda, czy fałsz?

  • falsz… uzywki chociazby…
   A swiatopoglad to nie punkt takowyz na seks, polityke i pieniadze… a wojaczka juz nie modna…

 4. używki pojawiają się przelotnie – w pytaniu – co jarałaś[eś], itp., itd., ect., ect., ale tak samo jest z pytaniem – czego się na oglądałaś[eś], na czytałaś[eś] w domyśle gazet/y…
  co do idei w pytaniach na jedno wychodzi i oto samo chodzi, takie pytanie jest przed maximusem [nie chodzi o zejście z regulaminu]

  II twierdzenie o społecznościowym Internecie:

  Każdy ma swój maximus.

REKLAMA

2121669470 views

REKLAMA

REKLAMA

2121669490 views

REKLAMA

REKLAMA

2123465810 views

REKLAMA

2121669501 views

REKLAMA

2121669510 views

REKLAMA

2121669514 views