REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polecamy Aukcyjna sprzedaż Wersalu. Okazyjne kupno w Teksasie. ZOBACZ ZDJĘCIA

Aukcyjna sprzedaż Wersalu. Okazyjne kupno w Teksasie. ZOBACZ ZDJĘCIA

-

Aukcja odbędzie się 30 marca w Teksasie. Wywoławcza cena Wersalu wybudowanego w Hickory Creek, na północno-zachodnich przedmieściach Dallas, to 10,3 mln dolarów. Jednak eksperci od nieruchomości twierdzą, że dokładne oszacowanie wartości tego niezwykłego domu jest po prostu niemożliwe.

fot.Concierge Auctions, LLC/ Posiadłość w Hickory Creek uznawana jest za najdroższą w USA

REKLAMA

Wybudowanie posiadłości Champ d’Or kosztowało 46 mln dolarów. Już w trakcie prac wykończeniowych właściciele Alan i Shirley Goldfield (Alan Goldfield jest byłym prezesem firmy reklamowej zajmującej się promocją telefonów komórkowych) uznali jednak, że dom o powierzchni blisko 15 tys. metrów kwadratowch za zbyt duży i postanowili o jego sprzedaży.

Pierwotna cena rynkowa sięgała 75 mln; szybko się jednak okazało, że na luksusową posiadłość położoną w odległości 20 km od Dallas nie ma chętnych. W sprzedaży domu pomagało na przestrzeni minionych ośmiu lat kilku agentów, cenę obniżano wielokrotnie z 72 do 35 mln. Jednak kupca nadal nie było.

Uznawana za najdroższą w USA, posiadłość w końcu trafiła na aukcję. Wywoławcza cena to 10, 3 mln dolarów. Licytacja odbędzie się 30 marca w nowojorskim domu aukcyjnym Concierge Auctions, LLC .

MB

ZOBACZ ZJĘCIA Z WERSALU KOŁO DALLAS:

[cincopa AwGA73q8u-i9]

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspomnienia jako fundamenty

Marzę i wierzę

Gulasz z dynią

Smutne skutki dystansowania

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks