REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPNAKochający ojciec chroni swoją rodzinę

Kochający ojciec chroni swoją rodzinę

-

fot.arch.
fot.arch.

Dzień Ojca zbliżał się wielkimi krokami. Wiktor K. siedział na kanapie i obserwował dzieci, które, niby po kryjomu, przygotowywały mu prezenty na ten najważniejszy dla ojców dzień. Dwójka małych szkrabów pod opieką mamy w drugim pokoju przycinała ozdobny papier, owijając nim książkę i jakieś pudełka. – Zupełnie jak na Boże Narodzenie pomyślał i zrobiło mu się ciepło na sercu. – Mam cudowną rodzinę i wspaniały dom, ale co z nimi się stanie, gdy mnie zabraknie? – przyszło mu wtedy na myśl. – Kto pokryje koszty mojego pochówku? Czy dzieci nadal będą mogły uczęszczać do tego samego przedszkola? Co z domem? Przecież rodzina nie może stracić tego wspaniałego domu, który powstał na nasze indywidualne zamówienie. Skąd żona weźmie na spłatę pożyczki? Czy będzie musiała wziąć dodatkową pracę? Czy będzie w stanie utrzymać dotychczasowy poziom życia?

REKLAMA

– Z całą pewnością nie dadzą sobie rady. Moja pomoc jest tu niezbędna – odpowiedział sobie na dręczące go wątpliwości.

– Wykupienie ubezpieczenia na życie w Związku Narodowym Polskim było najlepszym prezentem, jaki Wiktor K. jako kochający ojciec mógł dać swojej rodzinie – mówi o swoim kliencie agent asekuracyjny ZNP. – Wiktor K. to odpowiedzialny gospodarz i głowa rodziny, który z wielką troską zadbał o jej przyszłość. Gdyby go zabrakło, to rodzinie w zupełności wystarczy funduszy potrzebnych do utrzymania obecnego poziomu życia. Składkę ustaliliśmy na takim poziomie, że wypłacane świadczenia umożliwią pełne utrzymanie rodziny, spłatę pożyczki hipotecznej i nawet pokrycie kosztów edukacji dzieci do ukończenia szkoły wyższej.

Wiktor K. jako przezorny gospodarz zadbał nawet o to, by rodzina miała środki do życia, gdyby sam nie był zdolny do pracy. – Co będzie z nami, gdy podczas malowania domu spadnę z drabiny i nie będę mógł podjąć zatrudnienia? – pytał Wiktor K. ubezpieczyciela. I w takiej sytuacji znalazło się rozwiązanie. – Disability waiver pozwoli na wypłatę świadczeń nawet wtedy, gdy ubezpieczający będzie np. niepełnosprawny – zapewnia reprezentant sprzedaży ubezpieczeń ZNP.

W wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie pomaga Związek Narodowy Polski, tel. (773) 286-0500, www.pna-znp.org (Inf. wł.)

REKLAMA

2128784846 views

REKLAMA

REKLAMA

2128784863 views

REKLAMA

REKLAMA

2130581183 views

REKLAMA

2128784873 views

REKLAMA

2128784877 views

REKLAMA

2128784881 views