REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PNA Historia prawdziwa o tym, jak Pan Jan dba o swoich bratanków

Historia prawdziwa o tym, jak Pan Jan dba o swoich bratanków

-

Pomimo kariery zawodowej niosącej sukces finansowy pan Jan na pierwszym miejscu zawsze stawiał rodzinę. Ponieważ nie jest żonaty i nie ma dzieci, często pomaga swojemu bratu, który ma trzech synów. Pan Jan jest pragmatykiem. Lubi, kiedy sprawy finansowe są poukładane i zaplanowane, a wszystko ma swój logiczny porządek. W ubiegłym tygodniu zajechał do PNA z najstarszym bratankiem, żeby wybrać część pieniędzy z konta Annuity na zakup samochodu. 

„Nie potrafię kupować chłopakom zabawek, nie znam się na tym, nie wiem, co jest aktualnie na czasie.  Dawno stwierdziłem, że tym doskonale zajmują się ich rodzice, którzy znają potrzeby i zainteresowania swoich dzieci najlepiej. Za zgodą brata i bratowej kolejno wykupiłem bratankom polisy ubezpieczeniowe na życie i otworzyłem konta Annuity w Polish National Alliance czyli PNA. Chciałem podarować im coś, z czego będą mogli mieć korzyść, kiedy dorosną. Z okazji chrztu św. każdy z chłopców otrzymał ode mnie taki właśnie przyszłościowy prezent. Zależało mi też na tym, by wiedzieli skąd wywodzą się ich korzenie, żeby byli z nich dumnymi. Jak zdecydują się studiować, będą mogli ubiegać się o stypendium PNA. Postanowiłem, że to będzie mój udział w ich wychowanie i utrzymywanie rodzinnych więzi”.

REKLAMA

Na każde urodziny, święta i inne uroczystości pan Jan przynosił chłopcom w okolicznościowej kartce dowód wpłaty na konto Annuity w PNA oraz bieżący stan tego konta. Z latami, zainteresowanie bratanków tymi niestandardowymi prezentami rosło, podobnie jak oprocentowane konto.
„Ziarnko do ziarnka, pieniążek do pieniążka i uzbiera się miarka” – często powtarzał chłopakom pan Jan. Dziś każdy z nich ma zaoszczędzonych po kilka tysięcy dolarów. Pan Janek zarządza kontami, ale Jasio, najstarszy bratanek i chrześniak, planuje wkrótce zakup pierwszego samochodu i poprosił wujka o pomoc w jego sfinansowaniu. Niedawno zaczął pracować i zakup auta stał się niezbędny. Konto nie będzie zamknięte, to tylko pożyczka, którą zamierza spłacić tak szybko, jak tylko da radę. Najwyraźniej Jaś odziedziczył po zapobiegliwym wujku nie tylko imię.

„Długo nie rozumiałem i nie doceniałem tych pokwitowań, które wujek wkładał do moich urodzinowych i świątecznych kartek. Dziś, kiedy myślę o kupnie samochodu, co jest ogromnym wydatkiem, okazuje się, że mnie na to stać, choć za zgodą wujka. Dopiero teraz zrozumiałem, jak bardzo o mnie zadbał”.

Przytoczona historia nie jest dla PNA odosobniona. Duża część klientów to zapobiegliwi dziadkowie, wujkowie, rodzice. Można śmiało powiedzieć, że rodzina PNA jest wielopokoleniowa, a członkostwo przekazywane jest w formie ubezpieczenia na życie lub konta emerytalnego z pokolenia na pokolenie. Ponad 140-letnia tradycja zobowiązuje nas do traktowania każdego w jak najbardziej indywidualny sposób.

W tym jubileuszowym, choć ciężkim dla nas wszystkich roku, przy każdym zakupie stałego ubezpieczenia na życie, PNA oferuje w prezencie otwarcie konta Annuity wpłacając $24.99, bez żadnych dodatkowych kosztów i opłat. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tej wyjątkowej oferty, która potrwa tylko do końca grudnia 2020.

PNA (Związek Narodowy Polski) zabezpiecza finansowo swoich członków od 1880 roku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem lub biurem głównym PNA w Chicago. Doradzimy i pomożemy wybrać plan ubezpieczenia na życie dostosowany do potrzeb i możliwości każdego klienta.

PNA: 1-773-286-0500 wew. 325 (Bart), 344 (Halina), 330 (Jolanta)

www.pna-znp.org

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks