REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 oraz zalecenia, by ciągle jeszcze nie organizować spotkań grupach większych niż 10 osób, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:

Poniedziałek, 22 czerwca, godz. 8:00 – 16:30 Wirtualna konferencja
FAST Forward: Advancing Small Business in the Unprecedented Times. Podczas całodniowej konferencji, eksperci US General Services Administration udzielą informacji i porad uczestnikom reprezentującym drobną przedsiębiorczość jak skutecznie i poprawnie oferować i sprzedawać produkty lub usługi dla agencji rządowych. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.gsa.gov/events/fast-forward:-advancing-small-business-6-22-2020)

Czwartek, 25 czerwca, godz. 10:00 -14:00 Webinar
BACP Small Business E-Expo: First-Ever Remote Expo. Bezpłatne wydarzenie wystawienniczo-konferencyjne organizowane kwartalnie przez Departament d/s Biznesu Miasta Chicago, tym razem po raz pierwszy wirtualnie. Znakomita okazja dla właścicieli małych firm do uzyskania informacji i porad związanych z prowadzeniem i rozwojem firmy. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.eventbrite.com/e/bacp-small-business-e-expo-tickets-92990461975).

Czwartek, 2 lipca, godz. 8:30 Webinar
Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session. Comiesięczne spotkanie poranne PACC dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org

Ponieważ informację na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.
Alternatywnie, dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Zanim nastąpi powrót do normalnych warunków, właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez stan Illinois: www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: https://www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą w obrębie miasta Chicago zachęcamy też do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi trzeciej fazy otwarcia stanu i powrotu do normalności. Wytyczne, czy też dyrektywy, opublikowane zostały w dniu 26 maja 2020 r. i znaleźć je można pod adresem: www.chicago.gov/reopening. Jest zapowiedź, że już wkrótce dyrektywy opublikowane zostaną również w języku polskim.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu w sytuacjach nie o nagłym charakterze, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org.
Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks