REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

-

Ze względu na sytuację związaną z wybuchem pandemii spowodowanej wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „zostań w domu” i zalecenia, by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (Polish American Chamber of Commerce, PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy oraz kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Natomiast już w przyszły czwartek, 2 kwietnia, zainteresowanych zaprosimy na połączenie się z nami w porze śniadaniowej wykorzystując aplikacje wideokonferencyjną Zoom. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub emailem. Wkrótce też zaproponujemy serię webinarów na różne praktyczne tematy przydatne w biznesie, które szybko stają się coraz powszechniejsze.

A tymczasem właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

Spotkanie w PACC

W każdy drugi czwartek miesiąca PACC organizował tematyczne lunche, które prowadzili profesjonaliści z danej dziedziny. W czwartek 12 marca spotkanie poprowadził John Godoy – Communications Coach, a także wynalazca i przedsiębiorca. Podczas lunchu członkowie PACC oraz goście dowiedzieli jakie wystąpienia publiczne są najbardziej efektywne, co składa się na dobre wystąpienia lub prezentację, oraz jak zrobić dobre wrażenie na słuchaczach.  

Od lewej: John Godoy, Karol Szuster, Iwona Filipiak, Grzegorz Handzel, Renee Marino, Agnes Ploch, Agnieszka Rapacz, Chris Samulak

Od lewej: John Godoy, Marek Gerszewski, Karol Szuster, Iwona Filipiak, Grzegorz Handzel, Renee Marino, Agnes Ploch, Wesley Żółtowski, Paweł Petrykowski, Bogusław Bosak, Agnieszka Rapacz, Chris Samulak

Zdjęćia: PACC

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks