REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa  poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa  poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „Zostań w domu” i zalecenia, by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:
W środę 27 maja, od godz. 15:00 – 16:30 początkujących przedsiębiorców zachęcamy do wzięcia udziału w webinarze na temat „Transform Your Dream Into a Real Startup.“ Podczas webinaru współsponsorowanego przez agencję SCORE oraz Departament ds. Biznesu i Ochrony Konsumenta Miasta Chicago (BACP), uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie stawiać pierwsze kroki w procesie zakładania nowego biznesu. Oprócz rad i inspiracji na początek, program webinaru obejmuje takie zagadnienia jak ustalanie cen, promocja, konkurencja czy marketing. Dodatkowe informacje i rejestracja pod adresem:
chicago.score.org/content/take-workshop-chicago

Natomiast w czwartek 28 maja, o godz. 12:00 odbędzie się kolejny webinar PACC w porze lunchowej. Tym razem prezentację na temat aktualności w amerykańskim prawie imigracyjnym w odniesieniu do sponsoringu pracowników ubiegających się o pobyt stały poprowadzi mecenas Beata Leja reprezentująca Minsky McCormick & Hallagan PC, firmę członkowską PACC.
Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stały się powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks