REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „Zostań w domu” i zalecenia, aby nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:
W środę 20 maja, o godz. 12:00 w południe proponujemy wziąć udział w webinarze na temat „Revising Your Business Plan for Recovery“. Podczas webinaru sponsorowanego przez Accion, Opportunity Fund oraz Fifth Third Bank, eksperci powiedzą o podejmowaniu strategicznych zmian z pożytkiem dla biznesu i jego właścicieli. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://accion.zoom.us/webinar/register/6515875821405/WN_hcDz1yGCSduQPTCfzEQ90g

Natomiast w czwartek 28 maja, o godz. 12:00 odbędzie się kolejny webinar PACC w porze lunchowej. Tym razem prezentację na temat aktualności w amerykańskim prawie imigracyjnym w odniesieniu do sponsoringu pracowników ubiegających się o pobyt stały poprowadzi mecenas Beata Leja, reprezentująca Minsky McCormick & Hallagan PC, firmę członkowską PACC.
Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stały się powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji: lub
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: https://www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: https://www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: https://www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link https://www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował:

Bogdan Pukszta

 

Śniadaniowy webinar w PACC

 

Mimo wczesnej godziny w wirtualnym spotkaniu PACC w porze śniadaniowej w dniu 7 maja br. uczestniczyło sporo przedstawicieli firm członkowskich izby, a także tych, które o webinarach PACC dowiedziały się niedawno. Była to kolejna okazja do nieformalnej wymiany informacji i kontaktów, co wśród przedsiębiorców w czasach kwarantanny staje się coraz cenniejsze.

Zdjęcie: PACC

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powrót Boeinga 737 MAX

Pamiętny dzień z prezydentem

Chichot norek

Nowojorski kult

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks