REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 oraz rozporządzenie „Zostań w domu” i zalecenia, by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:

Od 6 maja do 10 lipca, odbywa się „Festival of BIM & Digital Construction”. W programie wirtualnego festiwalu bezpłatne codzienne webinary non-stop na tematy związane z architekturą i budownictwem z zastosowaniem modelowania informacji o budynku (BIM) i narzędzi cyfrowych. Festiwal jest znakomitą okazją do zapoznania się z aktualnościami w sektorze budowlanym i w architekturze. Szczegółową informację wraz z instrukcją dotycząca rejestracji i połączenia można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia pod adresem: www.festivalofdigitalconstruction.com.

W czwartek 14 maja, o godz. 12:00 odbędzie się comiesięczne PACC Lunchtime Business Session. Webinar na temat „Developing a Strategic Business Succession Plan“ (Przygotowanie strategicznego planu sukcesji w biznesie) poprowadzą przedstawiciele firmy członkowskiej PACC, Chuhak & Tecson, P.C.

W środę 20 maja, o godz. 12:00 w południe proponujemy wziąć udział w webinarze na temat „Revising Your Business Plan for Recovery“ Podczas webinaru sponsorowanego przez Accion, Opportunity Fund oraz Fifth Third Bank, eksperci powiedzą o podejmowaniu strategicznych zmian z pożytkiem dla biznesu i jego właścicieli. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://accion.zoom.us/webinar/register/6515875821405/WN_hcDz1yGCSduQPTCfzEQ90g

Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stały się powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji: lub
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: https://www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: /www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks