REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią wirusa COVID-19 oraz rozporządzenie „Zostań w domu” i zalecenia, by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:
We środę, 6 maja, o godz. 8:00 am, odbędzie się „Midwest Aerospace Conference 2020” – opłata 100 dol. Konferencja będzie znakomitą okazją do zapoznania się z aktualnościami w sektorze lotniczym w kontekście COVID-19. Szczegółową informację wraz z instrukcją dotycząca rejestracji i połączenia można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia pod adresem: rockfordil.com/about-raedc/raan/aerospace-networking-and-symposium/.

W czwartek, 7 maja, o godz. 8:30 am, przy zastosowaniu aplikacji Zoom, zaproponujemy comiesięczne Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session (spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia).
A w drugi czwartek miesiąca, 14 maja, odbędzie się PACC Lunchtime Business Session. Webinar na temat „Developing a Strategic Business Succession Plan“, który poprowadzą przedstawiciele firmy członkowskiej PACC, Chuhak & Tecson, P.C.

Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu emailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stały się powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources

Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Chicago Coronavirus Response Center: www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html.

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks