REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z wybuchem pandemii spowodowanej wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „zostań w domu” i zalecenia by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (Polish American Chamber of Commerce, PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.
Natomiast w poniedziałek, 20 kwietnia, o godz. 18:00, odbędzie się wirtualne spotkanie networkingowe współorganizowane przez PACC i inne działające w północno-zachodnich dzielnicach Chicago izby gospodarcze i organizacje wspierające przedsiębiorców. Gospodarzem spotkania będzie inkubator 2112, a w programie eventu przewidziana jest prezentacja na temat „Information and Policy Initiatives That Can Help Small Businesses Navigate the COVID-19 Pandemic.”
W czwartek, 7 maja, o godz. 8:30 rano, przy zastosowaniu aplikacji Zoom, zaproponujemy comiesięczne Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session (spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia).
W drugi czwartek miesiąca, 14 maja, odbędzie się PACC Lunchtime Business Session (spotkanie w porze lunchowej, o którego temacie przewodnim poinformujemy już wkrótce).

Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informować będziemy mailem, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stają się coraz powszechniejsze.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji: lub
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: https://www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: https://www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link https://www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html zawierający informacje dla firm, pracodawców i pracowników lącznie z informacją na temat niskoprocentowych pożyczek pod nazwą Chicago Small Business Resiliency Loan Fund.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opr. Bogdan Pukszta

Webinar PACC

We wtorek 7 kwietnia prawie 30 osób uczestniczyło w webinarze PACC na temat federalnych programów pomocy dla biznesów w czasach pandemii COVID-19. Główne rodzaje ulg i finansowego wsparcia zaprezentowane zostały przez ekspertów reprezentujących firmy członkowskie PACC: Margaret Borla z Porte Brown LLC, Pauline Garga-Chmiel z kancelarii Chuhak & Tecson P.C., oraz Sam’a Lapinskiego z firmy Evergreen Avenue, Inc. Zdjęcia dobrze ilustrują, jak obecnie odbywa się i wygląda na monitorze komputera duża ilość spotkań i konferencji online. Organizując takie eventy PACC, podobnie jak wiele innych agencji, stosuje aplikację Zoom.

Tekst i zdjęcia : PACC

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks