REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje

-


Ze względu na okres świąteczny, do propozycji kalendarzowych – dotyczących wydarzeń networkingowych i pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwijaniu firmy oraz kariery– Polsko-Amerykańska Izba Handlowa (PACC) powróci z początkiem nowego roku.

A tymczasem proponujemy zwrócić uwagę na fakt, że w r. 2020 Narodowy Tydzień Małej Przedsiębiorczości (National Small Business Week) przypada na 3 – 9 maja. Jak co roku, ten tydzień będzie okazją do przyznania nagród przez federalną agencję Small Business Administration (SBA) dla wyróżniających się firm i przedsiębiorców w następujących kategoriach:

– Osobowość Roku Małego Biznesu w Stanie Illinois

– Eksporter Roku Małego Biznesu

– Absolwent Roku Programu 8 (a)

– Wiejski Mały Biznes Roku

– Rodzinny Mały Biznes Roku

– Przedsiębiorca Roku (założył biznes po 50 roku życia)

– Młody Przedsiębiorca Roku (założył biznes poniżej 30 roku życia)

Regulamin i wymogi można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.sba.gov/nsbw lub www.sba.gove/IL. Termin składania nominacji (można nominować własny biznes) upływa z dniem 7 stycznia, 2020 r.

Polska firma z Krakowa z amerykańską nagrodą

Terra Casa S.A. – firma deweloperska z siedzibą w Krakowie – otrzymała nagrodę Polish American Chamber of Commerce 2019 Corporate Valor Award na jubileuszowej gali zorganizowanej w Hotelu Ambassador w Chicago z okazji 25-lecia istnienia Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC). Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które odniosły sukces dostarczając na rynek produkty i usługi najwyższej jakości i tym samym stały się doskonałą wizytówką biznesu na rynku amerykańskim i polskim.

– PACC Corporate Valor Award to niezwykle prestiżowa nagroda, przyznawana najlepszym firmom. Inwestycje Terra Casa, takie jak Art Deco Wola w Warszawie, czy obecnie Piastowska Residence w Krakowie, znane z dbałości o estetykę i najwyższą jakość wykonania, a także dopasowanie do zmieniających się potrzeb mieszkańców nowoczesnych miast, są doceniane nie tylko lokalnie, ale także stanowią świetną wizytówkę rozwoju Polski na świecie. Natomiast sama firma, posiadająca członkowstwo PACC, od wielu lat przyczynia się do promocji współpracy biznesowej pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi, co zasługuje na dodatkowe specjalne wyróżnienie. – komentuje Bogdan Pukszta, Executive Director, PACC.

– Rynek amerykański od lat jest dla nas źródłem inspiracji i know-how. Obecnie realizujemy linię projektów nawiązujących do najlepszych wzorców architektury amerykańskiej, a także swobody i stylu życia. Nasze inwestycje spotykają się z bardzo dobrą opinią na rynku i otrzymały szereg nagród branżowych i konsumenckich w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza praca jest doceniana także poza granicami naszego kraju tu w Chicago. To ogromny zaszczyt być pierwszym polskim deweloperem nagrodzonym PACC Corporate Valor Award. – podkreśla Artur Tłustochowski, CEO, Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od ponad 21 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum i implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Terra Casa realizuje nowoczesne, wielofunkcyjne mieszkaniowe przedsięwzięcia z zakresu zrównoważonego rozwoju. Spółka posiada swoje oddziały w Warszawie i Krakowie oraz wybiera projekty znajdujące się w unikalnych lokalizacjach lub w centrach miast. W procesie inwestycyjnym dba o atrakcyjny wygląd bryły, wysoki standard wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz tak, aby zapewnić mieszkańcom i użytkownikom atrakcyjne miejsce do życia i pracy. Tworzy dodatkową wartość, którą bardzo cenią sobie klienci. Dodatkowe informacje na stronie: http://terracasa.pl/

Polish American Chamber of Commerce – Chicago (PACC) jest organizacją non-profit działającą w stanie Illinois jako stowarzyszenie biznesowe. PACC wspiera działalność biznesową swoich członków, edukuje, ułatwia nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji. Celem PACC jako rzecznika polsko-amerykańskich ludzi biznesu jest służenie ich interesom, które przyczyniają się do poprawy działalności gospodarczej, a także promocja firm członkowskich i zacieśnianie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i USA. http://polishamericanchamber.org/

Przdstawiciele wyróżnionej firmy w towarzystwie wicekonsula Piotra Semeniuka i Bogdana Pukszty

zdj. PACC

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks