REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCPolsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

-

Mimo postępującego procesu wychodzenia z pandemii i powracania do normalności, propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery – odbywają się w większości w trybie zdalnym. W najbliższych dniach i tygodniach proponujemy skorzystać z naszych propozycji  kolejnych wydarzeń.

Środa, 10 sierpnia, godz. 8:30 – 9:30 Online
Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session. Bezpłatne spotkanie poranne współsponsorowane przez PACC i PAIH dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia. W spotkaniu wezmą też udział przedsiębiorcy z Polski. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org).

REKLAMA

Środa, 10 sierpnia, godz. 15:00 Webinar
How We Did It: Raising Capital for Your Business. Dla rozpoczynających działalność gospodarczą uzyskanie finansowania może być jednym z trudniejszych wyzwań. Udział w webinarium będzie okazją, by dowiedzieć się, jak dwaj chicagowscy przedsiębiorcy, byli klienci sponsora prezentacji SCORE Chicago i założyciele Tiesta Tea Dan Klein i Patrick Tannous pozyskali 4 rundy finansowania o łącznej wartości ponad 8 milionów dolarów. Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/3PgqI4u lub biuro PACC 773-205-1998, info@polishamericanchamber.org.

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 8:30-9:30 Online
Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session. Bezpłatne spotkanie poranne współsponsorowane przez PACC i PAIH dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia. W spotkaniu wezmą też udział przedsiębiorcy z Polski. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org .

Środa, 24 sierpnia, godz. 14:00
Grand Opening – Pizzeria Uno. Uroczyste otwarcie nowej restauracji w hotelu Comfort Suites O’Hare (4200 N. River Rd., Schiller Park, IL) będącym firmą członkowską PACC już od kilku lat. Także okazja do nawiazania nowych kontaktów biznesowych w ramach networkingu. Dodatkowa informacja: 847-261-6017 lub www.unos.com/ohare.

Ponadto chcielibyśmy poinformować, że Departament Spraw Biznesowych i Ochrony Konsumenta w Chicago (BACP) ogłosił niedawno serię bezpłatnych webinarów edukacyjnych dla biznesu zatytułowanych: “Inside the Industry: Industry-Focused Growth and Innovation Strategies”. Raz w miesiącu webinarium będzie prezentowane przez eksperta branżowego, który przedstawi introspekcyjne spojrzenie na swoją branżę. Webinaria będą dotyczyć trendów w branży, nawiązywania kontaktów z klientami, wykorzystywania szans i radzenia sobie z wyzwaniami oraz perspektyw branży. Harmonogram serii webinarów jest następujący:

– Piątek, 12 sierpnia, godz. 9:30, Branża: Restauracja

– Piątek, 9 września o godz. 9:30, Branża: Handel detaliczny

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Chicago.gov/BusinessEducation lub zadzwoń pod numer (312) 744-2086.

Przypominamy też, że ponieważ informacje na temat webinarów i spotkań online z biura PACC często przesyłamy pocztą elektroniczną, to jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na: info@polishamericanchamber.org swego adresu emailowego.

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu – ale w sytuacjach niemających nagłego charakteru – prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował:
Bogdan Pukszta


Kolejne spotkanie w siedzibie PACC

Otwarcie nowej lodziarni

Przedstawiciele Polsko Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) mieli przyjemność uczestniczyć 28 lipca w uroczystym otwarciu Paulo Gelato & Chocolate przy 1058 W. Chicago Ave. w dzielnicy West Town.

Ceremonia przecięcia wstęgi. Od lewej: Bogdan Pukszta, Manoela, Franek i Paweł Petrykowscy

Ceremonialnego przecięcia wstęgi dokonał właściciel nowej chicagowskiej lodziarni Paweł Petrykowski wraz z rodziną. To pierwsza lodziarnia Pawła Petrykowskiego w Chicago, do którego przybył trzy lata temu z 15-letnim doświadczeniem w Polsce.

Oprócz asysty w przecięciu wstęgi, reprezentanci Rady Dyrektorów PACC wręczyli właścicielowi Paulo Gelato certyfikat członkostwa w PACC.

Tekst i zdjęcia: PACC

REKLAMA

2102939560 views

REKLAMA

2102939793 views

REKLAMA

2104736185 views

REKLAMA

2102939936 views

REKLAMA

2102940036 views

REKLAMA

2102940145 views