REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCPolsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

-

Mimo postępującego proces wychodzenia z pandemii i powracania do normalności, propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery – odbywają się w większościw trybie zdalnym. W najbliższych dniach i tygodniach proponujemy skorzystać z naszych propozycji  kolejnych wydarzeń.

Piątek, 3 czerwca, godz. 9:30 Webinar
Grants, Loans, Incentives and FREE Assistance to Manufacturers.
Każdego roku setki producentów z Chicago korzystają z MILIONÓW dolarów w formie dotacji, zachęt, specjalistycznych programów kredytowych i bezpłatnej pomocy. Czy Twoja firma już była jedną z nich? Jeśli nie, partycypacja w webinarze z udziałem Andrew Fogaty’ego z Inkubatora Przedsiębiorczości 36Squared i panelu ekspertów, bedzie okazją do zapoznania się następującymi tematami i programami:
– Pozyskiwanie kontraktów rządowych
– Pomoc w eksporcie
– SBA i inne programy finansowania
– Zwrot kosztów zatrudnienia/szkolenia
– Obniżenie podatku od nieruchomości
– Dotacje na ulepszenia budynków
Dodatkowe informacje i rejestracja: https://bit.ly/39KMUEm lub biuro PACC tel. 773-205-1998, lub info@polishamericanchamber.org .

REKLAMA

Wtorek, 7 czerwca, godz. 14:00 Webinar
Employer Responsibilities Under Chicago’s Minimum Wage Ordinance. Od 1 lipca 2022 r. wzrasta płaca minimalna w Chicago dla wielu pracowników. Udział w tym bezpłatnym seminarium internetowym, będzie okazja do zapoznania się z rozporządzeniem o płacy minimalnej w Chicago, w tym z kryteriami kwalifikującymi, corocznym wzrostem płacy minimalnej, wynagrodzeniem za nadgodziny i napiwkami. Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/3m03PWl lub biuro PACC 773-205-1998, info@polishamericanchamber.org .

Środa, 8 czerwca, godz. 15:00 Online
Achieve Success With Investors. Dla wielu początkujących przedsiębiorców brak wystarczającego kapitału jest jednym z głównych powodów, dla których musieli zamknąć swoją działalność. Jednak dla wielu przedsiębiorców przedstawienie swojego pomysłu inwestorom może być stresujące. Nawet jeśli masz gotówkę w banku, może nadejść moment, w którym Twoja firma będzie musiała pozyskać dodatkowe fundusze na rozwój, realizację różnych kontraktów, zatrudnienie większej liczby pracowników, zakup zapasów, sprzętu i rozpoczęcie zwiększania skali działalności. To seminarium internetowe pomoże Ci, jako przedsiębiorcy, zrozumieć, gdzie możesz znaleźć fundusze i jak zwrócić się do inwestorów. Dowiesz się, czego oczekują inwestorzy i jak przygotować firmę do udanej prezentacji i zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania finansowania. Prezentacja SCORE Chicago obejmie następujące tematy:
Jak myśleć o swoim biznesie
Co stoi między Tobą a sukcesem
Gdzie są pieniądze i czego oczekują inwestorzy
Rozmowy z inwestorami i zwiększanie szans na uzyskanie finansowania
Największy “sekret” finansowania
Jak się wyróżnić
Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/3taVjI3 lub biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org .

Czwartek, 9 czerwca, godz. 14:00
Employer Responsibilities Under Chicago’s Fair Workweek Ordinance. Od 1 lipca 2022 roku wchodzą w życie przepisy dotyczące tzw. sprawiedliwego tygodnia pracy. Podczas tego seminarium internetowego omówione zostaną przepisy Chicagowskiego Rozporządzenia o Sprawiedliwym Tygodniu Pracy, w tym kto może zostać objęty przepisami, oraz tendencje w egzekwowaniu prawa na konkretnych przykładach. Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/3za1a4n lub biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org .

Czwartek, 16 czerwca, godz. 12:00
PACC Lunchtime Session w Copernicus Center Annex, 5214 W. Lawrence Ave., Chicago, IL. Podczas spotkania, prezentacja i dyskusja na temat aktualnie ważnych zagadnień rynkowych. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org .

Ponadto, przypominamy że chicagowski Departament Spraw Biznesowych i Ochrony Konsumenta (BACP) oferuje bezpłatne seminaria i warsztaty – na praktyczne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w mieście – w każdą środę i piątek. Obecnie w takich eventach można uczestniczyć tylko wirtualnie/online. Najbardziej aktualną informację dotyczącą tematyki i rejestracji można uzyskać pod adresem: www.chicago.gov/businessworkshops lub telefonicznie pod numerem 312-744-2086.
Ponieważ informacje na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na: info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu – ale w sytuacjach niemających nagłego charakteru – prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org .

Opracował:
Bogdan Pukszta

REKLAMA

2105418535 views

REKLAMA

2105418767 views

REKLAMA

2107215158 views

REKLAMA

2105418909 views

REKLAMA

2105419009 views

REKLAMA

2105419117 views