REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCPolsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

-

Z uwagi na postępujący proces wychodzenia z pandemii i powracania do normalności, propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – odbywają się nie tylko w trybie zdalnym, ale coraz częściej osobistym. W najbliższych dniach i tygodniach proponujemy skorzystać z naszych propozycji  kolejnych wydarzeń.

Wtorek, 19 kwietnia, godz. 10:00-11:00 Webinar
International Due Diligence: Tips for Screening Your Foreign Buyer. Wskazówki dotyczące sprawdzania zagranicznych kontrahentów – webinarium sponsorowane przez Illinois SBDC International Trade Center przy College of DuPage Business Development Center oraz International Trade Association of Greater Chicago. Co powinieneś wiedzieć o swoim partnerze biznesowym; jak możesz znaleźć informacje na jego temat; na jakie tzw. czerwone flagi należy zwracać uwagę i jakie są najlepsze praktyki radzenia sobie z nimi. Bez opłat, wymagana wcześniejsza rejestracja. Informacje i rejestracja na stronie: https://ilsbdc.ecenterdirect.com/events/35865 lub poprzez kontakt z biurem PACC 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org.

REKLAMA

Piątek, 22 kwietnia, godz. 8:00
PACC Open. Impreza dla golfistów każdego szczebla; White Pines Golf Club, Bensenville, IL; dodatkowe informacje i rejestracja: 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org.

Środa, 27 kwietnia, godz. 15:00 Webinar
Cybersecurity: Fundamentals to Protect Your Business and Your Employees. Małe firmy są często celem ataków cybernetycznych. Cyberprzestępcy są zorganizowani i wiedzą, jak naśladować działania biznesowe, aby wślizgnąć się niezauważalnie w celu uzyskania cennych i poufnych informacji, kradzieży środków finansowych lub wstrzymania działalności. Poznaj strategie ochrony swojej firmy i pracowników zdalnych przed cyberatakami. Podczas tego webinarium omówione zostaną powszechne taktyki cybernetyczne i nasilające się trendy (phishing, atakowanie poczty elektronicznej i oprogramowanie ransomware), zabezpieczanie zdalnych i innych pracowników, ochrona sieci domowych oraz zapewnienie bezpiecznych wideokonferencji na potrzeby spotkań pracowników i zespołów. Dodatkowa informacja i rezerwacja miejsc: https://bit.ly/38ClW13 lub biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org.

Piatek, 29 kwietnia, godz. 15:00 Webinar
Understanding the 5C’s of Credit Form from a Lender’s Perspective. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy myślisz o jej założeniu, podczas tej sesji dowiesz się, co musisz wiedzieć o bankowych produktach finansowych. Porozmawiamy o kredytach, zdolności kredytowej, zabezpieczeniach, charakterze, kapitalizacji oraz pożyczkach, liniach kredytowych i innych dostępnych zasobach, które mogą pomóc Ci na twojej drodze do przedsiębiorczości. Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/3uyw0AZ lub biuro PACC 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org.

Ponadto, przypominamy że chicagowski Departament Spraw Biznesowych i Ochrony Konsumenta (BACP) oferuje bezpłatne seminaria i warsztaty – na praktyczne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w mieście – w każdą środę i piątek. Obecnie w takich eventach można uczestniczyć tylko wirtualnie/online. Najbardziej aktualną informację dotyczącą tematyki i rejestracji można uzyskać pod adresem: www.chicago.gov/businessworkshops lub telefonicznie pod numerem 312-744-2086.
Ponieważ informacje na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na: info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu – ale w sytuacjach niemających nagłego charakteru – prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org .

Opracował:
Bogdan Pukszta

REKLAMA

2107797388 views

REKLAMA

REKLAMA

2107797620 views

REKLAMA

2109594011 views

REKLAMA

2107797761 views

REKLAMA

2107797860 views

REKLAMA

2107797968 views