REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i rekomenduje

-

Ze względu na ciągle trwającą sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19, oraz zalecenia by nadal jeszcze nie organizować większych spotkań grupowych, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – pozostają odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:

REKLAMA

Czwartek, 16 lipca, godz. 10:00 -14:00 Webinar
BACP Small Business E-Expo: First-Ever Remote Expo – Bezpłatne wydarzenie wystawienniczo-konferencyjne organizowane kwartalnie przez Departament ds. Biznesu miasta Chicago, tym razem po raz pierwszy wirtualnie. Znakomita okazja dla właścicieli małych firm do uzyskania informacji i porad związanych z prowadzeniem i rozwojem firmy. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chismallbizexpo.com.

Czwartek, 23 lipca, godz. 11:00 Webinar
PACC Virtual Roundtable – Podczas bezpłatnego webinaru prezentacja i dyskusja na temat aktualnie ważnych zagadnień gospodarczych z udziałem skarbnika stanu Illinois M. Frerichsa. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org .

Czwartek, 6 sierpnia, godz. 8:30 Webinar
Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session – Bezpłatne spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chicago.gov/businessworkshops .

We czwartek, 4 czerwca, o godz. 8:30 rano, przy zastosowaniu aplikacji Zoom, zaproponujemy comiesięczne Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session – Spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia.
Przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą w granicach miasta Chicago przypominamy, że od 1 lipca w Chicago obowiązuje nowe prawo pracy. W związku z tym, w każdy piątek o godz. 14:00 jest możliwość internetowego połączenia z pracownikami miejskiego Biura Standardów Pracy, by zadać pytania i uzyskać odpowiedzi. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chicago.gov/laborstandards .
Ponieważ informację na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.
Alternatywnie, dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem: www.polishamericanchamber.org .
Zanim nastąpi powrót do normalnych warunków, właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Illinois Department of Commerce and Economic Opportunity (DCEO): www2.illinois.gov/dceo
Cook County Recovery Community Initiative: www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link: www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą w obrębie miasta Chicago zachęcamy też do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi czwartej fazy otwarcia – powrotu do normalności. Wytyczne, czy też dyrektywy, znaleźć można pod adresem: www.chicago.gov/reopening .
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu w sytuacjach nie o nagłym charakterze, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org .

Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks