REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i poleca

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa informuje i poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 oraz zalecenia, by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC), w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy lub kariery na zasadzie spotkań osobistych, zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:

Wtorek, 16 czerwca, godz. 12:00 Webinar
Energize Your Sales Funnel; 90-minutowy interaktywny webinar dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porad ekspertów reprezentujących Cultivate Advisors, szczególnie na temat pozyskiwania klienteli. Po krótkiej prezentacji i wprowadzeniu na temat pięciu faz przedsiębiorczej przygody, uczestnicy będą mieli możliwość wirtualnego networkingu w pięciu grupach tematycznych. Dodatkowa informacja i rejestracja: https://cultivateadvisors.com/90-minute-roundtable-2112/

Środa, 17 czerwca, godz. 15:00 Webinar
Accounting in Quickbooks; bezpłatny webinar będzie okazją do uzyskania instrukcji dotyczącej prowadzenia księgowości firmy z zastosowaniem Quickbooks. Prowadzący webinar wyjaśni różnicę pomiędzy QuickBooks Online i QuickBooks Desktop, oraz ich charakterystykę i zalety. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chicago.gov/businessworkshops.

Piątek, 19 czerwca, godz. 9:30 Webinar
How to Open a Concession at O’Hare and Midway Airports; bezpłatny webinar dla przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem restauracji lub sklepu na jednym z chicagowskich lotnisk. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chicago.gov/businessworkshops.

Ponieważ informację na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego, jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.
Alternatywnie, dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.

Zanim nastąpi powrót do normalnych warunków, właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: https://www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą w obrębie miasta Chicago zachęcamy też do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi trzeciej fazy otwarcia / powrotu do normalności. Wytyczne, czy też dyrektywy, opublikowane zostały w dniu 26 maja 2020 r. i znaleźć je można pod adresem: www.chicago.gov/reopening. Jest zapowiedź, że już wkrótce dyrektywy opublikowane zostaną również w języku polskim.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu w sytuacjach nie o nagłym charakterze, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks