REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 oraz zalecenia, aby teraz jeszcze nie organizować większych spotkań grupowych, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy lub kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem nadal proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych:

Czwartek, 2 lipca, godz. 8:30 Webinar
Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session – Comiesięczne spotkanie poranne PACC dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org.

Czwartek, 9 lipca, godz. 12:00 Webinar
PACC Lunchtime Session (Podczas bezpłatnego webinaru prezentacja i dyskusja na temat aktualnie ważnych zagadnień rynkowych. Dodatkowa informacja i rejestracja: biuro PACC, 773-205-1998 lub info@polishamericanchamber.org).

Przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą w granicach miasta Chicago proponujemy zwrócić uwagę, że od 1 lipca w Chicago obowiązywać będzie nowe prawo pracy. W związku z tym, w każdy piątek o godz. 14:00 będzie możliwość internetowego połączenia z pracownikami miejskiego Biura Standardów Pracy by zadać pytania i uzyskać odpowiedzi. Dodatkowa informacja i rejestracja: www.chicago.gov/laborstandards.
Ponieważ informację na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego.
Alternatywnie, dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Zanim nastąpi powrót do normalnych warunków, właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: https://www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez stan Illinois: https://www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: https://www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link https://www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą w obrębie miasta Chicago zachęcamy też do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi czwartej fazy otwarcia / powrotu do normalności. Wytyczne, czy też dyrektywy, znaleźć można pod adresem: www.chicago.gov/reopening.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu w sytuacjach nie o nagłym charakterze, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował:
Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks