REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Kolejny rejs pełen wrażeń

Kolejny rejs pełen wrażeń

-

Ponad 160 członków i sympatyków Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) uczestniczyło w dorocznym rejsie. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, PACC zaproponowała wspaniały rejs statkiem „Summer of George” po rzece Chicago oraz wzdłuż wybrzeża jeziora Michigan.

REKLAMA

2147483647 clicks

20 sierpnia br. w znakomitym towarzystwie, przy muzycznym akompaniamencie Sebastiana Kikolskiego (Chicago LED Dance Floor), uczestnicy rejsu mieli okazję podziwiać nie tylko cuda architektoniczne Chicago, ale również popisy wodne i lotnicze w ramach odbywającego się tego samego dnia Chicago Air & Water Show. Tradycyjnie na statku panowała atmosfera zabawy; uczestnicy rejsu mieli szansę na przyjemne spędzenie czasu. O tym, że się to udało, świadczyły zadowolone twarze wszystkich uczestników, schodzących ze statku po zakończeniu imprezy. Wśród gości byli wspomniani już członkowie PACC, ale także przedstawiciele konsulatu RP w osobie konsul Małgorzaty Bak-Guzik oraz mediów i innych organizacji polonijnych.

Podczas imprezy zaproponowano uczestnikom rejsu wyśmienity poczęstunek oraz wyborne trunki.

– Każdego roku mamy różne pomysły na letnią imprezę integracyjną. Jednak zawsze wybieramy rejs, bo czujemy, że spotyka się on z dużym i ciągle rosnącym zainteresowaniem naszych członków. A za każdym razem jest przecież inaczej, ponieważ nie tylko zmienia się i rozwija nasza baza członkowska, ale zmienia się też centrum Chicago, i taki rejs jest świetną okazją do zaobserwowania wszystkich tych zmian – mówi prezes Izby Stanisław Skoczeń.

– To spory wysiłek organizacyjny, ale ze względu na popularność tej dorocznej imprezy nabraliśmy już rutyny. Cieszy mnie również to, że przy jej organizacji zawsze możemy liczyć na wolontariuszy oraz sponsorów, którym zależy na promocji swojego wizerunku poprzez nasz izbowy rejs – dodaje Małgorzata Borysiewicz, przewodnicząca komitetu planującego izbowe imprezy.

Znakomita pogoda i spektakularne pokazy lotnicze dopełniły znakomitej atmosfery dorocznej imprezy Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej.

Bogdan Pukszta, współpraca Anna Pazderska

fot. Marcin Cymmer

  • zdj1
  • zdj2
  • zdj3
  • zdj4
  • zdj5
  • zdj6
  • zdj7
  • zdj8
  • zdj9
  • zdj10

REKLAMA

2131765861 views

REKLAMA

REKLAMA

2131765876 views

REKLAMA

REKLAMA

2133562196 views

REKLAMA

2131765886 views

REKLAMA

2131765889 views

REKLAMA

2131765893 views