REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Nowy Jork Stracił w Iraku nogi. Zginął w parku rozrywki

Stracił w Iraku nogi. Zginął w parku rozrywki

-

Weteran amerykańskiej armii, który podczas wojny w Iraku stracił obie nogi, zginął w piątek w parku rozrywki w Darien Lake, w stanie Nowy Jork. James Hackemer wypadł z mierzącej 60 metrów kolejki. 29-latek zginął na miejscu.

fot. James Hackemer w 2007 roku w Iraku stracił obie nogi

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek około 17.30 w Darien Lake Theme Park Resort. Przedstawiciele parku potwierdzili, że jeden z gości wypadł z kolejki „Ride of Steel”, z wysokości ponad 60 metrów, przy prędkości 70 mil na godzinę (112km na godz.) „Z przykrością musimy poinformować, że gość naszego parku zmarł” – napisano w oświadczeniu. Kolejka i teren wokół niej zostały natychmiast zamknięte.

REKLAMA

Według świadków Hackemer wyśliznął się z zabezpieczeń i wypadł z wagonika, kiedy zjeżdżał ze wzniesienia. Według wstępnych ustaleń wszystkie zabezpieczenia działały prawidłowo. Do nieszczęśliwego wypadku zapewne przyczynił się fakt, że James Hackemer w 2007 roku w Iraku stracił obie nogi, i pomimo protez ortopedycznych nie był wstanie utrzymać się w pędzącym wagoniku.

Rodzina 29-letniego weterana jest wstrząśnięta wypadkiem. James Hackemer w parku rozrywki był z córką i siostrami. Od powrotu z misji w Iraku Hackemer mieszkał z rodzicami, którzy przez ponad trzy lata pomagali mu w rehabilitacji.

MP

1 KOMENTARZ

  1. Ja bardzo wspolczuje rodzinie tej straty i strasznie przykro jest czytac takie newsy, ale uwazam, ze ludzie powinni sobie dobierac rodzaj rozrywki do kondycji fizycznej, agencja nie podaje czy przypadkiem kiedys nie probowal skakac na bungee?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks