REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaHaj LajfFashion Week walczy ze śniegiem

Fashion Week walczy ze śniegiem

-

W tym tygodniu rozpoczął się kolejny nowojorski Fashion Week. Przez wielu uważany za najbardziej prestiżowy z wszystkich tygodni mody tegoroczny Mercedes-Benz Fashion Week to walka o przetrwanie i być albo nie być dla wszystkich zaangażowanych w przemysł modowy. 

fot. VB twitter/ Victoria Beckham zdradziła czytelnikom, że Fashion Week to dla niej szalone przeżycie
fot. VB twitter/ Victoria Beckham zdradziła czytelnikom, że Fashion Week to dla niej szalone przeżycie

REKLAMA

W tym roku na nowojorskim Fashion Week zabraknie jedynej polskiej reprezentantki w świecie mody z najwyższej półki. Eva Minge nie pojawi się ze swoją kolekcją tak jak w 2012 i 2011 roku.

Pierwsze pokazy odbyły się już 6 lutego, jednak na te najważniejsze wciąż trzeba jeszcze poczekać. Przed nami wciąż pokazy domu mody Margiela, Ralph Laurent, Calvin Klein, DKNY, Diane von Furstenberg i wielu innych.

Od kilku dni media społecznościowe pełne są klipów blogerów modowych przygotowujących się na spędzony w szaleńczym pędzie tydzień celebracji mody. Impulsowi uległa nawet Victoria Beckham, która na swoim Twitterze zamieściła zdjęcia z pracowni krawieckiej.

Pasjonaci mody mogą jednak mówić o pechu, ponieważ śnieżyce, które nawiedziły wschodnie wybrzeże mogą pokrzyżować plany wielu projektantom. Marc Jacobs przesunął swój pokaz z poniedziałku na czwartek.

Szef Amerykańskiej Rady Mody (CFDA), Steven Kolb powiedział, że niewielka ilość śniegu nikomu nie zaszkodzi. „Najbardziej pokrzyżuje to plany tym, którzy będą zmuszeni zmienić swoje outfity”, zażartował.

Trudne warunki pogodowe nie zniechęciły jednak wielu zapaleńców mody – mimo ujemnych temperatur aktorka Allison Williams i Jaime King dobrały stylizacje w aurze wiosennej.

Nowojorski Fashion Week potrwa do 14 lutego. Pełny rozkład pokazów znajdą Państwo TUTAJ.

REKLAMA

2122832945 views

REKLAMA

REKLAMA

2122832962 views

REKLAMA

REKLAMA

2124629282 views

REKLAMA

2122832972 views

REKLAMA

2122832978 views

REKLAMA

2122832982 views