REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaNowy JorkNowy Jork. Portret kolejnej ofiary. Trwa poszukiwanie mordercy

Nowy Jork. Portret kolejnej ofiary. Trwa poszukiwanie mordercy

-

W niedzielę policja z Long Island udostępniła zdjęcie kolejnej ofiary seryjnego mordercy ze Wschodniego Wybrzeża zwracając się z apelem o pomoc w jej identyfikacji. Z dotychczas odnalezionych dziesięciu ciał, ciągle nieznane są personalia trzech.

Portret jednej z niezidentyfikowanych kobiet, zamordowanej w 1996 roku na Long Island

REKLAMA

Śledczy potwierdzają, że ofiarami są prostytutki, które oferowały swoje usługi na Craigslist.

Według dotychczasowych ustaleń rozczłonkowne ciało kobiety, której podobiznę właśnie ujawniono, znaleziono w 1996 roku. Jednak dopiero odkryta na plaży Ocean Parkway w kwietniu ubiegłego roku czaszka pozwoliła na sporządzenie portretu ofiary. Dedektywi nie podali przyczyn jej śmierci, wiadomo jedynie, że znalezione przed 15. lat jej kończyny z bliznami po przebytych operacjach na pewno należały do ofiary. Kości w plastikowym worku znaleźli w 1996 roku plażowicze na Fire Island.

Czytaj także: Kolejne ciała znalezione na plaży

Do makabrycznych odkryć doszło podczas poszukiwań zaginionej w maju 2010 roku prostytutki Shannan Gilbert. 24-latkę odnaleziono dopiero w ubiegłym miesiącu, jednak jak się przypuszcza, nie ma ona nic wspólnego z dziesięcioma ofiarami, których rozczłonkowane ciała w konopnych workach znaleziono na Jones Beach na Long Island.

Trwające od maja 2010 roku dochodzenie utknęło w martwym punkcie. Policja wykluczyła jedynie uczestnictwo w zabójstwach kilku osób, koncentrując się na poszukiwaniu seryjnego mordercy.

Portrety niezidentyfikowanych ofiar seryjnego mordercy z Long Island

Dotychczas nie udało się ustalić danych osobowych młodego mężczyzny między 17 a 23 rokiem życia, którego zmasakrowane ciało znaleziono wraz z innymi w grudniu zeszłego roku. Młody mężczyzna miał na sobie damską bieliznę i ubranie. Policja apeluje także o pomoc w ustaleniu personaliów kobiety pomiędzy 18 a 35 rokiem życia zabitej, według ustaleń, pięć lat temu. (Podobizny obu ofiar opublikowano we wrześniu zeszłego roku).

Odnalezione ciała dziesięciu ofiar to osiem kobiet, mężczyzna i niemowlę, jak się przypuszcza dziecko jednej z zamordowanych prostytutek. Dotychczas zidentyfikowano siedem osób.

Wszystkie ciała znaleziono w pobliżu autostrady  Ocean Parkway, która prowadzi na Jones Beach, oddalonej od Nowego Jorku o ok. 7o kilometrów.

 

MB

Zobacz także: Long Island. Cztery ciała na plaży

 

REKLAMA

2123339073 views

REKLAMA

REKLAMA

2123339090 views

REKLAMA

REKLAMA

2125135410 views

REKLAMA

2123339100 views

REKLAMA

2123339106 views

REKLAMA

2123339110 views