0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaNowy JorkNowy Jork. Aresztowano nauczycielkę grożącą "wyrównaniem rachunków"

Nowy Jork. Aresztowano nauczycielkę grożącą "wyrównaniem rachunków"

-

Grożącej “wyrównaniem rachunków” z dyrekcją szkoły nauczycielce z nowojorskiego liceum postawiono zarzuty gróźb o charakterze terrorystycznym. W miniony piątek policja aresztowała 34-letnią Sabrinę Milo z Fort Hamilton High School z Brooklynu.

fot. New York Daily News/ Nauczycielka, Sabrina Milo odpowie za pogróżki o charakterze terrorystycznym

Sabrina Milo odgrażała się, że przyniesie do szkoły broń, aby wyrównać rachunki. Zdarzenie  przypomniało wszystkim o masakrze, która wydarzyła się 12 lat temu w Kolorado.

REKLAMA

Kobieta groziła, że broń, którą ma zamiar wnieść na teren placówki ma jej posłużyć do tego, by w końcu „zrobić to, co należy”.  Współpracownicy Milo twierdzą, że jest ona osobą wybuchową, dlatego woleli nie sprawdzać czy jej słowa zamienią się w czyny.

Nie jest to pierwszy w szkole incydent z udziałem awanturniczej nauczycielki sztuki. Wcześniej zawieszono ją za bicie ucznia po rękach  linijką. Jednakże zdania na temat tego właśnie zdarzenia są podzielone. Według niektórych uczniów, zostało ono niepotrzebnie wyolbrzymione; ich zdaniem nauczycielka jest wśród nich bardzo lubiana.

Mąż Milo, Lee Andrews, były wojskowy,  ma łatwy dostęp do broni, stąd obawy, że pogróżki nauczycielki mogą okazać się realne.

Po tragedii z 20 kwietnia 1999 w Columbine High School władze bardzo poważnie traktują wszelkiego rodzaju pogróżki. Przypomnijmy, że 12 lat temu dwaj uczniowie Eric Harris i Dylan Klebold zastrzelili 12 rówieśników i nauczyciela, ponadto ranili 24 inne osoby a następnie  popełnili samobójstwo.

Sąd dla Sabriny Milo wyznaczył kaucję wysokości 100 tys. dolarów.

MK

7 KOMENTARZE

    • Witaj Hanno! doszukiwanie się psychiatrycznej choroby przed faktem jest za wczesne by wykryć cokolwiek u człowieka, natomiast jest wskazane szukać przyczyny po fakcie. Słabo coś z tym Twoim rozumowaniem Hanno nie chwalebna!

  1. mam na mysli fakt kiedy zaczela sie odgrazac.Zaden zdrowy na umysle czlowiek tego nie robi.Zwlaszcza od pedagoga wymaga sie opanowania.Chcial bys aby twoje dzieci ktos taki edukowal?Jesli chora to oczywiscie mozna wspolczuc .Ale tez nalezy zastanowic sie nad doborem pedagogow przed ewentualna tragedia jak to juz bywalo.Chyba nie przyjmuja do pracy w szkolach ludzi z “ulicy”?Chwalebny Heniu.

    • …Haneczko, zeby zdrowi nie wykazywali cech kryminogennych to nie potrzebne by byly wiezienia ? Afekt to nie choroba ino zacmienie ?

REKLAMA

2121773641 views

REKLAMA

REKLAMA

2121773661 views

REKLAMA

REKLAMA

2123569981 views

REKLAMA

2121773672 views

REKLAMA

2121773681 views

REKLAMA

2121773685 views