REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ameryka Doradca Trumpa - Stephen Miller zakażony koronawirusem

Doradca Trumpa – Stephen Miller zakażony koronawirusem

-

Stephen Miller, doradca prezydenta Donalda Trumpa ds. migracji, uzyskał we wtorek pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa – poinformował Biały Dom.

“Przez ostatnie pięć dni pracowałem zdalnie i izolowałem się, codziennie do wczoraj miałem negatywne wyniki testów. Dzisiaj otrzymałem pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i jestem objęty kwarantanną” – napisał Miller w oświadczeniu.

Zastępca sekretarza prasowego administracji prezydenckiej Brian Morgenstern powiedział telewizji CNN we wtorek wieczorem, że obecnie w Białym Domu nie ma żadnych nowych zakażeń koronawirusem poza przypadkiem Millera.

Stephen Miller to pierwsza osoba z najbliższego otoczenia Trumpa, która uzyskała pozytywny wynik po tym, jak prezydent USA ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. W poniedziałek Trump powrócił do Białego Domu po trzydniowym pobycie w szpitalu wojskowym w Waszyngtonie.

Żona Stephena Millera – Katie, która jest rzeczniczką wiceprezydenta USA Mike’a Pence’a, była zakażona koronawirusem w maju. (PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks