REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Znasz truckera? Podziękuj mu już dziś!

Znasz truckera? Podziękuj mu już dziś!

-

Ważna rola kierowców ciężarówek w dzisiejszych czasach

Dzieci wyraziły wdzięczność truckerom w swoich rysunkach.

REKLAMA

Wszyscy wiedzą, jak trudną i ciężką jest praca kierowcy ciężarówki. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważną rolę pełnią oni w całej gospodarce. W obecnych, trudnych dla wszystkich chwilach, warto się nad tym chwilę zastanowić i podziękować ludziom, dzięki którym towary płyną nieprzerwanym strumieniem do sklepów. To właśnie kierowcy CDL sprawiają, że w czasach kryzysu nadal mamy pełne półki (może z wyjątkiem papieru toaletowego i środków do dezynfekcji rąk).

Transport i logistyka od zawsze były strategicznymi gałęziami gospodarki, jednak dopiero teraz każdy może przekonać się naocznie, jak ważnymi dla nas wszystkich są firmy transportowe.

Kierowcy ciężarówek stali się nagle lokalnymi celebrytami, a ludzie okazują im spontaniczną wdzięczność poprzez darmowe poczęstunki na trasie, umożliwianie kupowania bez kolejki, a przy drogach i autostradach umieszczane są plansze z podziękowaniami za ich pracę. Tak drodzy państwo, to już nie jest zwykła praca – to służba, służba dla społeczeństwa. Pamiętajmy o tym!

O tym jak bardzo kierowcy ciężarówek są docenieni, doskonale świadczy fakt, że nawet dzieci, rozumiejąc powagę sytuacji, dziękują im, jak umieją. W tym i dzieci pracowników firmy transportowej Arrow Trans Corp są również świadome tego, jak ważną rolę w społeczeństwie i gospodarce pełnią kierowcy ciężarówek i wyraziły im swoją wdzięczność, przygotowując prace plastyczne, które prezentujemy poniżej.

Pawel Raczkowski
Marketing Director
Arrow Trans Corp

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks