REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Motoryzacja Nowy Jeep Gladiator 2020: wyjątkowy samochód do codziennych przygód

Nowy Jeep Gladiator 2020: wyjątkowy samochód do codziennych przygód

-

Wszechstronny, wyjątkowo funkcjonalny i przyjemny w prowadzeniu pick-up. Taki jest Jeep Gladiator 2020. Ten wyróżniający się autentycznym designem model został zaprezentowany, po raz pierwszy w Europie, na Camp Jeep IT 2019.

Prezentacja samochodu odbyła się podczas corocznego zjazdu wszystkich wielbicieli i entuzjastów marki Jeep, w San Martino di Castrozza, w samym sercu Dolomitów. Impreza odbyła się między 12 a 14 lipca 2019 roku. To najważniejsza impreza w kalendarzu Jeep Owners Group (JOG).
Nowy Jeep Gladiator bazuje na bogatym dziedzictwie wytrzymałych, niezawodnych pickupów Jeepa, oferujących wyjątkowe połączenie solidnego pojazdu użytkowego, autentycznego designu Jeepa, większego poczucia wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową, funkcjonalnych rozwiązań i wszechstronności, zaawansowanych jednostek napędowych o zwiększonej wydajności oraz nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i intuicyjnej technologii.
Pierwszy pick-up Jeepa pochodzi z 1947 roku, kiedy to Willys Overland wprowadził na rynek jednotonowego pick-upa z napędem na cztery koła bazującego na CJ-2A, a następnie kilka innych modeli pickupów, w tym FC-150/170 (1957-1965) , Jeepa Gladiatora/J Series (1963-1987), Jeepa CJ-8 Scrambler (1981-1985) i Jeepa Comanche (1986-1992). Dzisiaj, po 27 latach, marka Jeep powraca do segmentu pickupów, przedstawiając wyjątkową propozycję, wielozadaniowy pojazd typu „open-air” – przyjemny w prowadzeniu, oferujący legendarne możliwości terenowe i zaawansowane funkcje technologiczne w połączeniu z dodatkową możliwością przewozu narzędzi i ładunków, dzięki 152-centymetrowej stalowej skrzyni ładunkowej.
Jedyny w swoim rodzaju nowy Jeep Gladiator oferuje niezrównane możliwości, dzięki najlepszym w swojej klasie parametrom ładowności i holowania 4 x 4, gwarantując niezwykłą dynamikę jazdy szosowej i bezpieczeństwo pasażerów. Jego legendarne zdolności terenowe zapewniają systemy Command-Trac i Rock-Trac, osie Dana trzeciej generacji, elektroniczna blokada przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizm różnicowemu o ograniczonym poślizgu Trac-Lok, elektronicznie rozłączany przedni stabilizator poprzeczny oraz 33” opony terenowe.
Produkowany w Toledo w stanie Ohio, nowy Jeep Gladiator 2020 jest dostępny w następujących wersjach wyposażenia: Sport, Sport S, Overland i Rubicon. Samochód pojawi się w salonach sprzedaży Jeep na Bliskim Wschodzie w pierwszej połowie 2020 roku. W Europie można go kupić już teraz.
Wybór ponad 150 ekskluzywnych akcesoriów Jeep Authentic by Mopar zwiększa możliwości personalizacji nowego Gladiatora i podkreśla styl życia poszczególnych klientów. 110 z tych akcesoriów jest dostępnych również na rynku europejskim.
Dostępny w salonach sprzedaży Jeep w regionie EMEA w przyszłym roku w wersji Sport, Overland i Rubicon. Dwa modele Jeepa Gladiatora zostaną zaprezentowane na Camp Jeep – oba w specjalnej wersji terenowej Rubicon, z 3.6-litrowym silnikiem benzynowym, odpowiednio w czarnym i białym kolorze nadwozia. (PAP)

REKLAMA

fot.jeep.com

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks