REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Motoryzacja Arrow Trans Corp wprowadza program “Kierowca Miesiąca”

Arrow Trans Corp wprowadza program “Kierowca Miesiąca”

-

Kontynuując strategię rozwoju firmy poprzez posiadanie jak najlepszej kadry, Arrow Trans Corp wprowadził od marca 2020 dodatkowy program motywacyjny dla kierowców.

Kierowcą Miesiąca został pan Bogdan Chomiak. W Arrow Trans Corp pracuje od półtora roku i posiada ponad 10-letnie doświadczenie jako kierowca trucka. Jury, wybierając jego kandydaturę, oprócz bardzo dużej liczby przejechanych mil, doceniło również jego bezwypadkową jazdę, pozytywne przejście inspekcji drogowych, dyspozycyjność i te cechy charakteru, które sprawiają, że pan Bogdan doskonale kooperuje ze współpracownikami oraz odbiorcami i nadawcami towarów.   

REKLAMA

Oto reakcja pana Bogdana Chomiaka na wieść o otrzymaniu wyróżnienia:

„Jest mi niezmiernie miło być wyróżnionym tą nagrodą, szczególnie, że jest to pierwsza edycja programu. Przyznam, że w poprzedniej firmie, dla której jeździłem też otrzymałem taki tytuł. Cieszę się, że moje podejście do pracy i umiejętności są ciągle tak doceniane. Zawsze byłem i będę team playerem. Praca w zespole i kontakt z tak fantastycznymi ludźmi, jacy są w Arrow Trans Corp, daje na co dzień o wiele większą satysfakcję, niż wykonywanie tego zawodu jedynie z powodów czysto materialnych. W obecnej sytuacji jako truck driver spotykam się z nieustającą życzliwością ludzi, którzy doceniają to, że zapewniamy stałe dostawy do wszystkich sklepów. A to wyróżnienie dodatkowo sprawia, że jestem dumny, że jestem truckerem.”

Piotr Klich, właściciel Arrow Trans Corp powiedział: ,,Dość niespodziewanie cały świat i jednocześnie branża transportowa stanęły przed problemem kryzysu gospodarczego, wynikajacego z pandemii koronowirusa. Niestety moje przewidywania dotyczące nadchodzacego kryzysu gospodarczego, którymi podzieliłem się z czytelnikami w jednym z poprzednich artykułów, sprawdziły się bardzo szybko i obudziliśmy się w rzeczywistości, w której kierowcy trucków są „dobrem narodowym”. To dzięki ich ciężkiej pracy dostawy towarów płyną nieprzerwanym strumieniem do sklepów, a konsumenci nie muszą obawiać się o braki w zaopatrzeniu. Teraz szczególnie istotnym jest zatem, aby doceniać kierowców i dziękować im za poświęcenie dla społeczeństwa. Jako firma nieustannie dbająca o pracowników robimy po raz kolejny coś więcej dla naszych kierowców. Wszyscy oni są świetni, ale chodzi o to, by ci najlepsi z najlepszych uzyskali dodatkowe uznanie. Serdecznie gratuluję Bogdanowi i dziękuję mu za jego codzienną doskonałą postawę, dzięki której Arrow Trans Corp nieprzerwanie dostarcza towary do odbiorców na terenie całych Stanów Zjednoczonych.”

Mówiąc o programie „Kierowca Miesiąca” nie sposób nie wspomnieć o nagrodach, jakimi pan Bogdan  będzie się cieszył. Są to: przede wszystkim uznanie całej branży oraz premia pieniężna, voucher na obiad do Restauracji Opolska dla dwóch osób (do wykorzystania w dowolnym momencie po ponownym uruchomieniu restauracji), pamiątkowa kryształowa statuetka, dyplom uznania oraz social media recognition.

To, jak bardzo kierowcy doceniają pracę w Arrow Trans Corp zostało udowodnione ostatnio. Przypomnijmy, że na przełomie roku w Arrow Trans Corp wsród kierowców została przeprowadzona ankieta badająca poziom satysfacji z pracy. Wynika z niej, że wizerunek firmy na tle konkurencji pozytywnie ocenia 100% zatrudnionych kierowców i aż 83% odczuwa dużą satysfakcję z pracy, a 97% uważa, że atmosfera panująca w firmie jest dobra lub doskonała. 96% ankietowanych pozytywnie ocenia wysiłki firmy na rzecz tworzenia jak najlepszych warunków pracy, co tylko ugruntowuje opinię o Arrow Trans Corp jako doskonałym pracodawcy, który non stop wdraża nowe pomysły i usprawnienia w procesie funkcjonowania firmy. 

Dodajmy jeszcze, że na koniec roku odbędzie się specjalna uroczystość wręczenia nagrody Corporate Driver of the Year, podczas której spośród wszystkich zwycięzców miesięcznych edycji zostanie wybrany najlepszy Kierowca Roku.

Jeszcze raz gratulujemy panu Bogdanowi Chomiakowi otrzymania tego zaszczytnego wyróżnienia, tym bardziej iż jest ono przyznawane przez tak prestiżową firmę jak Arrow Trans Corp.

Pawel Raczkowski
Marketing Director
Arrow Trans Corp

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks