REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kultura W Glasgow rozdano MTV European Music Awards

W Glasgow rozdano MTV European Music Awards

-

Nagrody MTV European Music Awards (EMAs) rozdano w niedzielę wieczorem w szkockim Glasgow. Ariana Grande otrzymała dwie – dla najlepszej wykonawczyni i za najlepszą piosenkę („Problem”).

Nagrodę dla najlepszego piosenkarza przyznano Justinowi Bieberowi, ale nie było go na gali, podobnie jak i brytyjskiego boy bandu One Direction, który zdobył aż trzy nagrody – w kategoriach Best Pop, Best Live i Biggest Fans.

REKLAMA

W kategorii rocka zwyciężył amerykański zespół Linkin Park, a w kategorii Worldwide Act uhonorowano chińską piosenkarkę Bibi Zhou.

Katy Perry, również nieobecna w Glasgow, zwyciężyła w kategoriach Best Video (“Dark Horse”) i Best Look, Beyonce w kategorii Best Song with a Message, a Enrique Iglesias w kategorii Best World Stage. Nagrodę specjalną Global Icon otrzymał Ozzy Osbourne.

Galę poprowadziła raperka Nicki Minaj, która otrzymała też nagrodę dla najlepszego artysty hiphopowego.(PAP)

Na zdjęciu: Kendal Gordy, aka LMFAO-rapper Redfoo, fot.EPA

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks