REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaKulturaNowe informacje w sprawie śmierci syna Sylvestra Stallone'a

Nowe informacje w sprawie śmierci syna Sylvestra Stallone'a

-

Według najnowszych doniesień w sprawie śmierci syna aktora Sylvestra Stallone’a, 36-letni Sage Stallone nie żył już na trzy dni przed piątkiem, kiedy znaleziono jego ciało. Podając tę informację plotkarski portal TMZ powołuje się na bliżej nieokreślone źródła z biura koronera Los Angeles. 

36-letni syna znanego aktora Sylvestra Stallone’a nie żyje. W piątek Sage Stallone został znaleziony martwy w swym mieszkaniu w Hollywood. Jego przyjaciele utrzymują, że nikt nie widział się z nim od tygodnia. Według wstępnych ustaleń przyczyną zgonu mogło być przedawkowanie leków. Rodzina aktora i reżysera jest zdruzgotana nagłą śmiercią Sage’a.

REKLAMA

fot. Sage Stallone z ojcem na planie filmu Rocky V

Ciało 36-latka zostało znalezione w piątek w jego domu w Los Angeles około 14.15 przez policjantów wezwanych przez zaniepokojonych znajomych Sage’a Stallone, który od czwartku nie odpowiadał na telefony. Według wstępnych ustaleń śledczych Stallone Jr. zmarł w wyniku przedawkowania leków. Przy jego zwłokach znaleziono kilka fiolek z lekarstwami. Na miejscu nie znaleziono pożegnalnego listu mogącego świadczyć o samobójstwie, a jedną z wersji wydarzeń jest przypadkowe przedawkowanie. Wstępnie wykluczono także udział osób trzecich.

Sylvester Stallone jest zdruzgotany śmiercią swego najstarszego syna. Przebywający w San Diego aktor natychmiast udał się do Los Angeles. W specjalnym oświadczeniu rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym dla niej czasie.

36-letni Sage był najstarszym synem Sylvestra Stallone z jego małżeństwa z Sashą Czack. Sage karierę w show biznesie zaczynał u boku ojca, występując m.in. w kultowym dziś Rocky V. Sage wystąpił w kilkunastu filmach, próbował również sił jako reżyser. 36-latek był zaręczony i planował ślub.

mp

 

 

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2119018690 views

REKLAMA

2119018788 views

REKLAMA

REKLAMA

2120815143 views

REKLAMA

2119018861 views

REKLAMA

2119018921 views

Zwierzęta warte miliony

Nigeryjski przekręt

Na tropie USS Grayback

Czarodziejskie pióro

REKLAMA

2119018972 views